Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Néha nagyon eltudom lökni...

Néha nagyon eltudom lökni magamtól a legjobb barátomat és fel se fogom, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Vannak időszakok, mikor a legjobb barátnőmet mintha ellenségemként tekinteném és szó szerint elkezdem utálni. Ilyenkor mindig ignorálom és valamikor bunkó is vagyok vele. Nagyon nem tudom megmagyarázni ezt a jelenséget, mindig csak később jövök rá, hogy nem ő volt a probléma, hanem én, akkor is ha ez többször megtörtént már. Nagyon összezavar ez és nagyon is rosszul érzem magam miatta.

A múltban ezt mindig elnézte és minden szó nélkül újra beszélgettünk normálisan. Viszont az elmúlt időszakban valószínűleg most tényleg megsértődött és nem tudom mit mondjak neki, mivel azt nem mondhatom, hogy csak úgy irritáltál.



2023. febr. 1. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez más kapcsolataidban is előfordul?
2023. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Nem. Csak vele
2023. febr. 1. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy irigy vagy rá?
2023. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!