Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én egy 18 éves Szolnoki fiú...

Én egy 18 éves Szolnoki fiú vagyok. Se legjobb barát, se barátnő. Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon egyedül érzem magam, tudnátok ajánlani jó programokat? Esetleg ha valaki akar velem beszélgetni barátkozni (fiú, lány) akkor írjon. Sok mindenkivel el vagyok, de jobb kapcsolatot senkivel sem sikerül kialakítani.

2013. nov. 2. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha már nem tanulsz, akkor keressél tanfolyamot, érdeklődési körödnek megfelelő kört, munkát...Ezeken tudsz újabb ismeretségeket kötni, és talán barátság is alakul.
2013. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még tanulok, és jövőre is biztosan középiskolás leszek. Sporton kívül nemigazán tudom ,hogyan tudnék olyan körbe tartozni ahol jól érzem magam.
2013. nov. 2. 18:35
 3/14 anonim válasza:
2013. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szeretsz pingpongozni? :)
2013. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Privát üzenetre nem válaszolsz... nem tudom mit vársz így
2013. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Járjál el ilyen nyílt napokra meghasonlókra. Olyan helyekre hol sok látnivaló van.
2013. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
A sport vagy más közös érdeklődés hozhat új ismeretségeket, ami barátsággá fejlődhet. Pályaválasztás előtt állsz? Mit szeretnélkésőbb tanulni? A leendő pályádnak, folglakozásodnak megfelelő érdeklődésű fiatalokkal kellene összeismerkedni, és nem neten keresni embereket, inkább résztvevőként valamilye eseményen, tanfolyamon...Nincs tesód vagy unokatesód akivel el tudnál másazkálni?
2013. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A Civil Házban lehet jelentkezni önkéntesnek. Ott is alakulhatnak ki jó ismeretségek, barátságok.

2013. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Néztem a weboldalát, de nemigazán tudom milyen ez az egész. Pontosan milyen munkák vannak és hol kellene ezeket végezni? Milyen korosztály dolgozik ott?
2013. nov. 3. 12:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia, hasonlóan érzem magam - meglehetősen egyedül vagyok, bár nagy szükségem lenne valakire, akivel jól érzem magamat. Én is szolnoki vagyok, 21éves fiú - ha gondolod írj, s beszélgethetünk :)
2013. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!