Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hármas barátság?

Hármas barátság?

Figyelt kérdés
Középsuliba járok, és van két lány akik legjobb barátnők és így hárman vagyunk nagyon jóban. Viszont én rájuk tekintek legjobb barátnőként viszont ők nem hiszem hogy így gondolkodnak rólam. De a lényeg az, hogy emiatt sokszor érzem magam úgy hogy kizárnak dolgokból meg minden. Ami érthető mivel úgy legjobb barátnők, de az például nagyon rosszul esik, amikor a szemem láttára csinálnak képeket és engem nem vonnak be meg ilyenek. Vagy mostanában csak sétálok mellettük csöndben, mert nen nagyon vesznek be a beszélgetésbe. De ennek ellenére nagyon kedvesek és már ezt fel tudtam hozni nekik és megbeszéltük, viszont nem nagyon látok változást. Hogy tudnám velük éreztetni hogy néha nagyon rosszul esik amit csinálnak, és sokszor kirekesztettnek érzem magam? Köszi ha végigolvastad:)

2023. febr. 1. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám oket a g***be
2023. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzetet, velem is ugyanez volt.


Figyelj, a hármasbarátság szinte sosem működik. Ezt fájó tudomásul venni, de így van. Az a két lány nem fogja egymást kevésbé szeretni a Te kedvedért. Annyit elérhetsz hogy jobban figyeljenek rád, de mindig érezni fogod, hogy kimaradsz egy kicsit a dolgokból.


Feltétlenül maradjatok barátok, főleg ha kedvesek, de próbálj egy kicsit mások felé nyitni, mert ők nem hiszem hogy valaha is a legjobb barátjukként fognak tekinteni rád, amíg ott vannak egymásnak.


Viszont ha ők összevesznének, akkor azért marakodnának, hogy melyikőjük legyen veled. Mert - ezt így nagyon csúnya kimondani - de onnantól kezdve mindkettőjüknek te leszel a,, legjobb opció". Ez olyan mint a szerelemben : Ha ló nincs, szamár is jó.


Legyél valakinek te a ló!

(Mert hidd el,, szamárnak lenni" nagyon szar érzés)

2023. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Jól mondta a #2, ez a hármas felállás szinte sosem tud úgy működni, hogy mindenki egyformán húz mindenkihez. Jól tette, hogy ezt felhoztad nekik,de ez nem olyan, hogy egyik napról a másikra megváltozik:( Ha nekik egymással jobb, akkor az úgy is marad sajnos. Ne csak rájuk támaszkodj, ismerkedj, barátkozz másokkal is. Én is voltam ilyen helyzetben, és bár mindkét barátnőm nagyon szeretem, az egyikükkel egyszerűen jobban hasonlított a személyiségünk. Azóta,az évek alatt öt főre bővült ez a kis kör és szerintem mindenkinek van valaki, akihez az egyikünk kicsit közelebb áll. És azt figyeltem meg, hogy ez változni is szokott. Pl mikor ketten is megéltük a hosszabb munkanélküliséget, akkor az idő alatt mi jobban összekapcsolódtunk. És ez teljesen rendben volt.
2023. febr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Találkozzatok külön, ne hármasban.

Volt olyan időszak, mikor hozzám és a legjobb barátomhoz csapódott valaki, és bár őt is nagyon kedveltük, egymást akkor is jobban. Nem lehet valaki szeretetét elvárni, és szerintem csúnya dolog is lenne, ha rosszul is esik. Ennyiből bármelyik más lány, akit ismernek, elvárhatná, hogy fényképezkedjenek vele stb.

2023. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tipikus 3. kerék vagy ebben a barátságban. Találkozz velük külön ha úgysem az igazi akkor meg hanyagold majd keresnek ha akarnak.
2023. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!