Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hármas barátság működhet?

Hármas barátság működhet?

Figyelt kérdés
Most lettem 9.-es és összebarátkoztam 2 aranyos és kedves lánnyal. De mindenki azt mondja hogy a hármas barátságok idővel elromlanak, mert két fél jobban fogja kedvelni egymást a harmadiknál..🙁

2021. szept. 3. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
7. osztályban barátkoztam össze két lánnyal, a mai napig legjobb barátnők vagyunk, bár eleinte voltak viták ebből amit írsz, de aztán rájöttünk, hogy felesleges. Már 12 éve.
2021. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beszéliteknki egymast a másik háta mögött akkor semmi gond nem lesz. Akkor szokott baj lenni ha az egyik csinál valamit és a másikkal kibeszéled, ezt pedig ő majdnem biztos hogy vissza fogja hallani. Ha egyenes vagy velük akkor nincs félnivalód.

Nekem több barátom is volt. Alapból abból indulj ki hogy mindkettőjüknek más személyisége van. Amit az egyikkel meg tudsz beszélni azt a másikkal kevésbé és ez fordítva is igaz. Attól higy ketten vannak attól még lehetnek a barátaid. Ez nem párkapcsolat ahol (általában) a monogámia fontos dolog.

2021. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is 9-ben ismerkedtem meg két lánnyal és már 4.éve, hogy jóban rosszban együtt vagyunk.

Jó dolog a hármas barátság, pl.ha az egyikőjük hiányzik a suliból, akkor is van akivel ülhetsz beszélgetsz stb:)

2021. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több mint két éve vagyok hármas barátságban 2 lánnyal, akik osztálytársaim. Ők elvannak külön ketten, engem meg csak pótlékként kezelnek vagy ha kell valami. Szóval nem, nem működik.
2021. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2esre válaszolva, nem, nem feltétlenül csak akkor 'romolhat' meg egy 3as barátság ha az egyik kibeszeli a masikat. Az én 3as barátságomban a 2 lány csak szimplán jobban szeretik egymást, látszik rajtuk, hogy nagy bff-ek. Én ezt valahogy most fogtam fel és igyekszem tovább lépni.

Van egy másik 3as barátságom viszont, a volt sulimból és ott éppen a 'szerencses' oldalon vagyok.

Nem tudom, szerintem mindig lesz 2 ember akik jobban szeretik egymást. De ha te jól érzed magad köztük, az a lényeg :D

És bocsi ezért a regényért :)

2022. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!