Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja azt ha elvileg...

Miért csinálja azt ha elvileg beszélni akar velem?

Figyelt kérdés
Megismertem az interneten egy embert,és összebatakoztunk.Viszont ez nem olyan rég kezdődött csak, de mindent megbeszélünk.Azonban a probléma az,hogy amikor néha írok neki, ugye azelőtt pl 2 órája volt elérhető.Majd ezek után elküldöm az üzenetet, és hirtelen egyből elérhető lesz.De nem ír vissza,és nem is nézi meg.Maximum pár órával, vagy másnap válaszol.És ezt mostmár kezd kurvára bosszantó lenni.Főleg úgy hogy ő ír elsőnek, és én rögtön válaszolok.De persze neki még így is 10 percben telik neki az hogy válaszoljon. De ha nem akar semmit, akkor mégis miért ír?!
2023. febr. 2. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Kis naiv. Másokkal kommunikál, téged pedig elővesz olykor-olykor a hetedik fiókból.
2023. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Valszeg masokkal is dumal, lehet regebb ota is mint veled.
2023. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagy te több egy nicknél, hiszen beéred a "beszéddel", ami ugye nem több szintén a senkinél kb...

Ha valaki beszélni akar a másikkal, azt szóban teszi...


Az üzenetnek NINCS VÁLASZADÁSI IDEJE, így ha 1 év múlva válaszol, akkor sem hibás;)

2023. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Aláírt neked egy szerződést, hogy 10 percen belül köteles neked válaszolni???
2023. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Dróton rángat.
2023. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 de nem azt mondom csak akkor ne írjon rám ha nem akar beszélgetni mert így sok értelme nincs hogy én egyből válaszolok ahogy ír ő meg nem ha nem ér rá akkor nem muszáj beszélgettünk és ezért nem értem
2023. febr. 3. 00:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En a legtobb emberrel folyamatosan beszelek. Marmint nincs eleje meg vege. Van h 2p, van h fel-1 nap is eltellik a 2 uzi kozott. Van akivel egymasra koszontunk fel eve es azota el se koszontunk csak mindig irunk ha raerunk vagy kedvunk van. Lehet o is ilyen
2023. febr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
És ezt miért nem VELE beszéled meg, most miért nekünk picsogsz?
2023. febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Látom hogy nehezen megy a szöveg értelmezése a #8,9-nek mert ha nem vettétek volna észre az volt a lényege hogy ha rám ír magáról és én vissza írok neki egy olyan akkor miért nem képes válaszolni de látszólag nagyon nehezére esik néhány embernek az értelmezés
2023. febr. 4. 00:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és #8 képzeld el ez az oldal arra való hogy kérdéseket tegyünk fel^^
2023. febr. 4. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!