Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ottalvós lánybúcsú költségek?

Ottalvós lánybúcsú költségek?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szervezünk idén egy kétnapos lánybúcsút, ott aludnánk egy éjszakát a helyszínen. Úgy néz ki, hogy 10-en leszünk. Értelemszerűen a menyasszonynak nem kell az anyagi költségekbe beszállni, így ugye 9-en maradunk.

De felmerült egy dilemma, hogy hárman a kora hajnali órákban elmennének,mert nem alszanak ott. De a szállást úgy nézzük, hogy akkora befogadóképessége legyen, hogy 10-en elférjünk. Úgy tervezzük, hogy már délután elfoglaljuk, elkezdünk játszani stb. Végig ott leszünk.

A három nem alvós embernek is illik ilyenkor a szállásba beszállni? Délutántól kora hajnalig lennének ott. Én az igen felé hajlok,de mivel nem volt részem még ilyenben és én se tudom a helyes választ, jó lenne némi támpont a gyakori népétől.:)



2023. febr. 3. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekik is kell fizetni
Nem kell fizetniük
21 szavazat
 1/2 anonim válasza:
77%
Hát szerintem illene, de beszéljétek meg. Remélhetőleg maguktól ajánlják és nem lesz belőle probléma.
2023. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Persze.

Ilyenkor nem arról van szó, hogy a saját részüket fizetik, hanem az egész eseményt. Ha meg vannak hívva rá, akkor az is benne van, hogy belefizessenek.

Az én legénybúcsúmon is ovlt 2 srác aki egyáltalán nem aludt ott, mégis ugyanúgy beleadtak, mintha végig ottaludtak volna.


Persze ha 10ből 7en alszanak ott, akkor eleve lehet csak 7ágyas szállást nézni, nem 10et.

2023. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!