Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van vegán a baráti körötökben?...

Van vegán a baráti körötökben? Az ilyen emberek próbálkoznak másra tukmálni a szokásaikat?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 21:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
van, de nem tukmálja senkire és nem győzköd senkit. Attól még hogy ő vegán, nem zavarja ha valaki nem az
2023. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, mi sértő van a 7-es válaszomban. Magamtól is veszek mondjuk tofut, mert a husi mellett azt is szeretem, de a barátom mondja, ha van valahol vegán burger és kipróbáljuk.
2023. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
1 vegan csajt ismerek, o sose tukmalt meg mondogatta. En kerdeztem ra mikor lattam h mit eszik. Megkostoltam es fincsa volt 😀 O bezzeg nem kostolta meg a hatszines hambimat 😅 Am nem vagyunk azok a fajtak akik ilyesmivel foglalkoznak h ki mit eszik.. hat amit akar 🤷
2023. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
Én ugyan "csak" vegetáriánus vagyok, senkit nem szoktam tukmálni. Nem érdekel, hogy mások mit esznek. De sajnos sokszor szembesülök azzal, hogy ismerősök személyes támadásnak veszik, hogy nem eszem húst, és sértegetni kezdenek. Nagyon régóta vagyok vega, tehát a teljes ismerősi köröm tudja már, és szerencsére a legtöbben nem csinálnak belőle ügyet. Viszont vannak, akik még évek után is okoskodnak, viccelődnek, beszólogatnak.
2023. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor iskolába jártam, volt egy vegán és egy vegetáriánus hallgatótársam. A vegán csaj, soha nem is nagyon hangoztatta, hogy ő vegán. A vegetáriánus csaj, nem tukmált végül is senkit, de azért volt egy két csípős, lekezelő hozzászólása azokhoz, akik esznek húst.
2023. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!