Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság, vagy csak kedvesség?

Barátság, vagy csak kedvesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 vagyok, lány. Gimiben nagyon jóban vagyok egy osztállyal (12-a) és ők nagyon normálisak hozzám. Nem szoktunk napi szinten beszélgetni, néha csak egy "sziasztok" és ennyiből áll egy beszélgetés. A legjobb barátnőim azt mondták, hogy csak normálisak hozzám. Ez szerintetek barátság, vagy csak simán normálisak hozzám?


2023. febr. 7. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem barátság ez csak alap emberi dolog köszöni a másiknak. Ha külön beszélgetsz is több emberrel az osztályból az is csak haverság. Barátság szerintem ott kezdődik ha szerettek egymással beszélgetni es kimondottan szeretek időt tölteni egymással. A köszönés semmi.
2023. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Ez még tényleg nem barátság, ahhoz közös programok és minőségi idő, beszélgetések, kölcsönös tisztelet, másik ismerete kell (többek közt). A köszönés még nem jelenti ezt önmagában.
2023. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak normálisak, de elkezdhetnél velük többet beszélni/kezdeményezhetnél beszélgetést, és lehet hogy egy szorosabb barátság is kialakulhat.
2023. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!