Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet azt elfogadni,...

Hogy lehet azt elfogadni, hogy a legfontosabb barátomnak nem én vagyok az első?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fontos, szinte csodálom őt. Nem sok mindenben hasonlítunk egymásra, de eddig úgy éreztem hogy kiegészítjük egymást. Viszont a többi barátjával jóval többet beszél mint velem, és néhány dolgába nem avat be, ami nagyon rosszul esik. Szerintetek mi ilyenkor a jó lépés? Ti elfogadnátok hogy csak másodhegedűsök vagytok? Sajnos rajta kívül csak nagyon kevés haverom van, ám velük még ennél is gyengébb a kapcsolatom.
2023. febr. 8. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Hát...méltósággal.
2023. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nagyon kapaszkodsz belé. Te a mindennek tekinted őt, ő pedig csak egy utolsó havernak tart. Egy új barátot kellene keresned vagy a többivel jobb kapcsolatot ápolni. Te mindig is csak másodhegedűs maradsz számára valószínűleg. Idővel még ennyit se fog veled foglalkozni mint most.
2023. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon ragaszkodó vagy. Egy barátság az nem szerelmi kapcsolat, nem lehet elvárni, hogy a másiknak is te légy az első.
2023. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Én írtam az első választ. Olyan személyként írtam a hozzászólást, aki ezt soha nem tudta megvalósítani, úgy tapadok általában, mint a matrica, és számtalanszor ráerőltettem magam valakire, aki finoman vagy kevésbé finoman a tudtomra adta, hogy sok vagyok neki. Szóval még a "méltósággal" részét se tudtam megcsinálni. A hármashoz: szerelmi kapcsolatban is sokszor voltam sok. Barátságban is, és én is azt hittem, ha szerelem van, akkor viszont tényleg én leszek az első a másiknak, sőt: az egyetlen. Hiszen a szerelem erről szól (szerintem), hogy állandóan együtt akarunk lenni és alap, hogy a szerelmünk a legjobb barátunk is. Amióta ez az egész megbukott, többedszerre (és már nem vagyok fiatal, szóval elég év benne van ebben), most meg nem fontos senki társasága, ha van xy az életemben, jó, ha nincs, úgy is jó, erre meg azt mondják, nárcisztikus vagyok. Végre megvalósítottam, hogy a saját társaságom értékelem a legtöbbre és nem ragaszkodom senki máshoz, és kiderül, hogy ez nem a vágyott zen, hanem valami torz személyiség.
2023. febr. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!