Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos lenne kifejeznem felé...

Jogos lenne kifejeznem felé azt, hogy fáj ahogy velem viselkedik?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, aki Erasmussal tanult itt egy fél évet, randizgattunk, aztán amikor hazament megbeszéltük, hogy nem csinálunk belőle távkapcsolatot. De ettől függetlenül bennem ugyanúgy ott vannak az érzések, hiányzik és keresném a társaságát. Amióta hazament tök más az egész, van hogy napokig nem keres, most hosszabb időre eltűnt. Az egyik barátom azt mondta, hogy nincs úgymond jogom számon kérni ezt rajta, mert nem vagyunk együtt. Illetve szerinte pont emiatt ezt magamban kell tudnom elrendezni, éppen emiatt.

Ti mit gondoltok?


2023. febr. 8. 22:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocs, perszeveráltam egyet az utolsó mondatban 🤦
2023. febr. 8. 22:22
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Megbeszéltétek, hogy nincs távkapcsolat. Lehet, hogy már másik lánnyal kavar.
2023. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem lenne jogos
2023. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jogos. Ettől függetlenül megértem, mit érzel, és sajnálom :c
2023. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem kérheted számon, hogy miért nem keres, de igenis jogodban áll kifejezni az érzéseidet. Készülj fel az elutasításra, de mi van akkor, ha ő is hasonlóan érez, mint te? Egy próbát megér!
2023. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az a nehéz, hogyha ő ezt így gondolja, amihez ugye joga van, akkor nem értem hogy miért kellett lelkiznie az utolsó este, hogy szeret meg hogy ugye tudom hogy milyen fontos vagyok neki. Igazából szerintem ezek miatt vagyok borzasztó csalódott. Meg egyébként megbeszéltünk már egy találkozót amikor kimegyek hozzá, meg közben feljött hogy korábban is tudnék menni és mondta hogy tök jó, akkor kétszer is találkozhatunk nyáron. Szóval nem arról van szó hogy akkor hazament és mindenki éli az életét és ennyit a kapcsolatról. Viszlát soha.

2023. febr. 9. 08:05
 7/16 A kérdező kommentje:
A számon kérni nem a jó szó, inkább amit az 5-ös írt, hogy azért elmondani neki, hogy rosszul esett hogy eltűnt úgy hogy semmit se reagált az üzenetemre aztán előkerült több mint egy hét múlva mintha semmi se lett volna
2023. febr. 9. 08:10
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
#7, de, ez így már számonkérés. Nem tartozik elszámolással. És ha ezzel rossz érzést keltesz benne (hogy te miatta szenvedsz), akkor számíthatsz rá, hogy hamar leráz.
2023. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Szerintem igenis érdeklődhetsz felőle kedvesen.Te is mesélhetsz neki magadról de csak pozitív dolgokat.először még ne játszd kina hiányzol kártyát,várd meg,ő milyen stílusban válaszol és hátha ő hozza fel hogy találnotok kellene erre a helyzetre megoldást.Tudod amikor már azt hiszed minden lehetőséget kimerítettél még mindig van legalább egy:)én szurkolok,csak az nyerhet,aki bátor:)
2023. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Írtam neki, hogy nem esett jól, hogy eltűnt úgy hogy nem reagált az üzenetemre és takarózó dumával jött, hogy megérti DE szólt előre hogy zsúfolt hete lesz.
2023. febr. 10. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!