Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan, hol tudnék barátokat...

Hogyan, hol tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva elballagok és van egy olyan érzésem, hogy a jelenlegi osztályomból egyik úgynevezett barátommal se fogom tartani a

kapcsolatot, mert ahogy ismerem őket azt tudom elképzelni, hogy nyáron én keresném őket, ők engem viszont nem, pedig semmi olyan okuk nincs

rá, nekik csak szimplán vannak nálam jobb barátaik meg elfoglaltságuk. Ezért szeretnék új barátokat találni akikkel nem feltétlen az

határozza meg a barátságunk, hogy egy suliba járunk és lehet velük programokat szervezni pl. közös vásárlás, mozizás, bulizás. Eddig azok

a terveim, hogy márciustól elszeretnék kezdeni valahol táncolni, mert valamit sportolni már amúgyis régóta szeretnék, nyáron meg szeretnék

valamilyen táborba menni és diákmunkát is vállalni, ezek mellett szeptembertől lesz az új közösségem. Szerintetek ezek jó ötletek?

Esetleg mit tehetnék még?



2023. febr. 13. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

"ezek mellett szeptembertől lesz az új közösségem."


Dehogy lesz. Én is azthittem hogy középsuliban rengeteg barátom lesz de senki le se xart

2023. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Szerintem ez attól is függ te hogy állsz hozzájuk, persze nem ismerem a történeted, de ettől függetlenül az hogy te hogyan állsz az új közösségedhez is sokat számít

2023. febr. 13. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

#2

Én pozitívan meg nyitottan álltam feléjük de mivel ők "menők" voltak úgy gondolták hogy lúzer vagyok hozzájuk

2023. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok,

elballagtok és szétszéledtek ez így szokott lenni, de fogsz majd új barátokat találni. Drukkolok :)

2023. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, sztm amit leírtál az mind jó, már mint valamilyen közösségbe járni, diákmunka, hát az függ hogy kikkel leszel körülvéve fiatalokkal, vagy nem, még ajánlom az online játékokat is
2023. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hova valósi vagy? Barátkozhatunk, ha gondolod, 22f, Pest vármegye.
2023. febr. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szia en is ebben helyzetben vagyok csak én mar lassan szak iskolabol ballagok ha van kedved írj és beszéljünk.
2023. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!