Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az igaz, hogy csúnya férfiként...

Az igaz, hogy csúnya férfiként nemcsak a nőknél vagy esélytelen hanem barátokat is lehetetlen szerezni, sőt karrier szempontjából sem nagyon lehet haladni?

Figyelt kérdés
Jobb feladni mindent és itt hagyni ezt a náci jellegű társadalmat?
2022. okt. 13. 16:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%
Barátkozz csúnya férfiakkal, ismerkedj csúnya nőkkel, de ami a legfontosabb: ne hasonlítsd a helyzetedet a fasizmushoz.
2022. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 Kólauborkával ***** válasza:
31%
A legtöbb igazán sikeres ember csúnya….
2022. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

1


De nem undorító ez a szintezés? Hogy csak a genetikád miatt csak bizonyos társadalmi rétegekkel van jogod keveredni? Ez miben különbözik az afrikai Apartheidtől amivel a feketéket szigetelték el a fehérektől? Ugyanaz!

2022. okt. 13. 16:11
 4/42 A kérdező kommentje:

2


Kínjukba muszáj volt nekik valamivel elütni az időt.


De melyikük lett kevésbe magányos a “siker”nek köszönhetően?

2022. okt. 13. 16:12
 5/42 Kólauborkával ***** válasza:
69%

A kinézet miatt soha nem közösítettek ki senkit ismeröseim. A vállalhatatlan viselkedés miatt igen.

Tehát ha ilyen cipöben járok én elgondolkodnék magamon, aki csak és kizárólag a külsö megjelenést tartja értéknek, az valószínüleg nem egy egészséges gondolkodású ember.

2022. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

5


Persze, hogy nem egészséges gondolkodás, de igazából még aki maga előtt is tagadja az is tudat alatt ugyanazt teszi. Ez lehet kódolt evolúciósan, nem tudom.


Vállalhatatlan viselkedés? Itt most azt érted, hogy nem viselkedik többként mint amit a külseje előírna? Tehát ha valaki nem szép akkor ne legyen annyira határozott, nagyképű esetleg felszabadult.


Mert konkrétan azt látom hogy a szép embereket biztatják erre a csúnyákat meg arra, hogy legyenek szerények, mindig igent mondó, keményen dolgozó, mások háziját is megcsináló pincsikutyák.


A náci rendszernek előbb utóbb össze kell omlania?

2022. okt. 13. 16:24
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Élő példája vagyok sajnos. 42 évesen, egyedül, depressziósan, testképzavarosan. Barátaim sosem voltak, barátnőm is csak 15 évvel ezelőtt. Pocsék így élni, pedig le is fogytam, de ahogy egy csaj írta, idézem: "hiába fogysz le, az arcod még attól ocsmány marad" Mire lefogytam, rájöttem, hogy igaza volt. Régen társkeresőztem, lényegében attól lettem depressziós, mert nem tudtam feldolgozni, hogy napi szinten kigúnyolnak, kiröhögnek, semmibe vesznek. Pl volt, hogy chateltem egy lánnyal, és visszaírta, idézem őt is: " Bocs, de most okádtam le a képed" Nehéz elhinni, de kiborúltam, férfi létemre sokat sírtam. Akkor voltam 23 éves. Aztán úgy döntöttem, így nem bírok élni. És nem is akarok. A társkeresőket likvidáltam. És túl lettem 2 öngyilkossági kísérleten. 45 éves koromig vhogy kibírom, így tervezem, aztán a 3. at kidolgozom rendesen, hogy ne érjen csalódás. Hajnalban járok dolgozni, boktba. A nőktől elfordulok általában az utcán. Nem bonyolódok beszélgetésekbe. Hobbimnak élek igazán, az pedig a regényírás. Kb ez az egy dolog, amivel még kibírom ezt a pocsék életet. Borzalmas dolog volt eleinte ezt megpróbálni feldolgozni, nem us tudtam igazából. Megkesetedetté, gyűlölködövé váltam.
2022. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
44%
Tekintve hogy hány egyáltalán nem szép ember él nagycsaládos életet és tölt be magas pozíciókat, a kérdésed már eleve hamis állításra épül, így értelmetlen.
2022. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
49%
Nincs csúnya férfi. Nő van, aki még nem talált rád.
2022. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
62%

"Hogy csak a genetikád miatt csak bizonyos társadalmi rétegekkel van jogod keveredni?"

Akárkivel jogod van keveredni. Ahogy akárkitől jogod van megtagadni ezt. Ahogy mindenki másnak is joga van bárkivel keveredni. Ahogy megvan a joguk ahhoz is, hogy bárkitől megtagadják ezt.

Ugyanolyan jogaid vannak, mint bárki másnak.

2022. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!