Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen gyakran beszélgettek,...

Milyen gyakran beszélgettek, találkoztok a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
Ha pl online beszélgetés van, naponta ráírtok a másikra? Vagy inkább csak hetente? Vagy nincs erre szabály?

2023. febr. 13. 11:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az egyetlen barátommal a napokban megszakítottam a barátságot 2 év után, mivel egy hónapig nem beszéltünk az nem nevezhető barátságnak ahol csak én keresem, sok baja volt de azt hiszi nekem nem? Most nincs barátom.
2023. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, már nekem sincsenek barátaim.

2-en voltak, akikre sokáig így tekintettem, de rá kellett jönnöm, hogy ez nem barátság.

Az egyik lánnyal gimi alatt lettünk jóban, szinte elválaszthatatlanok voltunk, majd a ballagása után is szépen tartottuk a kapcsolatot (2 évvel idősebb nálam). Majd a diplomaosztója után kezdett távolodni tőlem; 2-4 havonta írt vissza, és évente, ha 2x találkoztunk, már kész csoda volt. Az utolsó 3-4 találkát kapásból le is mondta, konkrét indok nélkül, és az utolsó pillanatban.

A másik lánnyal is hasonló volt a dolog, csak ő általános közepe óta volt a legjobb barátnőm. Szóval, én most így állok :c


Nekem amúgy az lenne az ideális, ha havonta, vagy kicsit sűrűbben, lennének közös programjaink, ha akárcsak egy közös teázás/kávézás is lenne az. A netes írogatásra nincs igényem, az mostanság úgyis inkább csak leszív.

2023. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!