Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesítem, feltartom az...

Idegesítem, feltartom az embereket?

Figyelt kérdés

Állandóan ezt csinálom, nem veszem észre magamat, hogy nem kérnek belölem. 10 éve nincsenek haverjaim se, nagyon vágyok rá, hogy valakivel beszélgethessek. Ezért csinálom tudat alatt. Van hogy valaki leráz, mondja pl hogy akkor na további jó munkát és kezet is fog elköszönésként, majd utána én pár perc múlva újra odamegyek hozzá és mondom amit akartam még mondani.

Hogyan ne viselkedjek így hogy legyenek barátaim? Amúgy rendes embernek tart mindenki, csak emiatt furcsának. Kényszeresen akarok barátkozni azzal aki szimpatikus nekem.


2023. febr. 14. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha már eljutottál a legfontosabb részhez, a felismeréshez, akkor innentől kezdve már gyerekjáték fegyelmezned magad! Amikor érzed, hogy túlzás amit csinálsz, megálljt parancsolsz magadnak és kész!

De nyugi, mindnyájan voltunk már életünk során feleslegesek vagy sokak, csak erre az ember mindig utólag jön rá!

2023. febr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Talán "szeretethiányod" van. Nem figyeltek rád megfelelően a szüleid gyerekkorodban ? Nem vagy kellően magabiztos ?
2023. febr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem figyeltek rám. Egyedül voltam estig mindig otthon iskolás korom óta. Apám le is lépett 6 évesen, azért kellett Anyámnak 2 munkahelyen lennie és hajnalban menni, este jönni, segítség nem volt.

Soha nem voltak igazán barátaim, nem nagyon volt kihez szólni ha szünet volt. Magabiztosságom nincsen. Magamról úgy gondolom, hogy talán a világ legvisszataszítóbb embere vagyok minden értelemben. Igyezkszek mindig segíteni másoknak, jótékonykodok, önkénteskedek, próbálok hasznos lenni, hogy legyen valami helyem a világban ha már teljesen egyedül vagyok.

2023. febr. 14. 09:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoktam magamban mondani, amikor meg akarok szólítani valakit, hogy “kussolj idióta, fogd be, hagyd békén az embereket”. De sokszor annyira kedvem van beszélgetni, hogy nem müködik. Amúgy hallgatni, kérdezni szeretek, nem a magam storyjait mondom. Szeretem hallgatni ha valaki mesél egy nyaralásról, programról.
2023. febr. 14. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt mondd hogy kussolj idióta, hanem valami kedvesebbet magadnak legalább légyszi kussolj te drágaság vagy ilyesmit. Legyél szeretetteljes magadhoz.
2023. febr. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!