Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordult màr olyan érzés...

Előfordult màr olyan érzés bennetek hogy valakivel nem kellene tovàbb tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nekem most van ilyen ket szemellyel kulonosen egyikkel.Elfog egy belso taszitas,undor.Valamit mintha ereznek a lelkemben,hogy nem jo.Nem tudom miert.Az is lehet en is valtozok valamikbenbes azert jon ez.
2023. febr. 15. 06:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
persze.
2023. febr. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Es tudod- e mi miatt volt? Vagy csak engedelmeskedtel az erzesnek?
2023. febr. 15. 06:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki változik. Én is, a másik is. Egy idő múlva elválnak az érdeklődési körök, másmilyen lesz az életünk. Ennyi az ok.
2023. febr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak olyan hogy meghatátozott keretek közt tartom csak.

Pl ismerek egy narcit, nem fogok vele párkapcsolatba kerulni de attól még elbandázunk, néha egyutt kajálunk, segít, de tartom a 3 lepest.

Vagy pl bnők is vannak ugy hogy pl a magánéletembe nem vonom bé nem hívom fel magamhoz őket de attol még találkozom velük máshol.

Olyan akit ugy kéne távoltartanom mintha nem is ismerném, nincs.

2023. febr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*nem vonom be
2023. febr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Általában én mindenkivel így vagyok: elindul valami, aztán hagyom a francba az illetőt, így nincsenek barátaim, és hasonlók. Lehet, hogy jobb egyedül.
2023. febr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4-es mit ertesz azon hogy a maganeletedbe nem vonod be?Arra gondolsz nem osztasz meg vele olyan dolgokat ha dontes elott allsz,milyen lelkiallapotban vagy,stb.inkabb csak havekodtok?
2023. febr. 15. 07:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Pl nem mutatom be a barátomnak vagy a haveri körömnek, anya is pl kibeszélne engem a hátam mögött így családba se viszem. Ilyesmik.
2023. febr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, most is van valaki. Nem is tudom, volt hogy mondott valamit, és szó szerint aközben meg olyat tett, ami teljesen ellent mondott etten. A barátairól volt szó. Emiatt nem tudom, hogy engem nem beszél-e ki, hogy engem tényleg bír-e. Illetve volt amikor lenézően beszélt az lmbtq-s emberekről. Mindegy, szóval nem tudom megbízhatok-e benne.
2023. febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és meg is szakítom a kapcsolatot az ilyen emberekkel.
2023. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!