Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordult màr olyan érzés...

Előfordult màr olyan érzés bennetek hogy valakivel nem kellene tovàbb tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nekem most van ilyen ket szemellyel kulonosen egyikkel.Elfog egy belso taszitas,undor.Valamit mintha ereznek a lelkemben,hogy nem jo.Nem tudom miert.Az is lehet en is valtozok valamikbenbes azert jon ez.
2023. febr. 15. 06:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze, nem is egyszer, meg is léptem. Minden esetben jó okom volt rá és egyik esetben sem bántam meg.
2023. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, és már nem részei az életemnek.

Mindkettejükre igaz volt sajnos, hogy mindig kibeszéltek valakit, aki akkor épp nem volt jelen. Egyikük még azzal tetézte, hogy megpróbált lelki szemetesnek használni, csak egy ponton már nem bírtam tovább. Komolyan, túlzás nélkül szólva, minden interakciónk a végére abból állt, hogy hőbörgő stílusban mondta a magát, engem meg sem kérdezve, hogy mennyire van ilyenre akkor épp kapacitásom.

2023. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fél év után most hirtelen igen. Rájöttem hogy az összes jelenlévő ember azaz barátnak titulált emberek, valóban nem is a barátaim. Rengeteg emberrel szakítottam meg a kapcsolatot, a legutolsó egy 2 éves ismerettség volt. Mindenki a problémáira hivatkozik, mindenkit terhelnek ezek kifogást könnyű találni természetesen. Tehát itt vagyok 19 évesen egyedül mint a kisujjam, se barátnőm se haverok.
2023. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!