Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdenétek azzal a helyzet...

Mit kezdenétek azzal a helyzettel, ha egy házaspár válik, és mindkét tag neheztel rám amiatt, mert én még emberi hangnemben, barátilag tudok, képes vagyok beszélgetni a másikkal anélkül, hogy csupán azért utáljam, mert ő utálja?

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem számolnék be nekik arról, hogy a másikkal milyen jót beszélgettem.
2023. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megtudják a másiktól, mert ahogy lebeszéltünk, megy a forródrót.
2023. febr. 20. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, utálják egymást, de csak azért felhívják egymást, hogy elújságolják milyen jót beszélgettek veled.
2023. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ilyenkor általában választanod kell, kit tartasz meg barátnak.
2023. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kezdenék vele. Ha őket zavarja akkor ne beszélgessenek veled és kész.
2023. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Mondd hogy olvastál cikkeket a válásokról, és ezt tanácsolják a cikkek, hogy ez a leghasznosabb a feleknek, ha a barátaik mindkettőjükkel jóban vannak, így nekik is könnyebb, stb.
2023. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4: Na ez az, amit ÉN semmi esetre, semmi körülmények között NEM akarok.
2023. febr. 20. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen nekem is. Egyfolytában nekem szidták egymást. Nagyon kellemetlen volt, mert nekem egyikükkel sem volt semmi bajom. Meg persze "kémkedni" is akartak rajtam keresztül a másik után.

Én azt választottam, hogy egyikükkel sem tartottam egy idő után a kapcsolatot. Eleve utálom az olyan embereket, akiknél abból áll egy találkozás, egy beszélgetés, hogy szidjunk és utáljunk valakit.

2023. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznék vele, ha neheztelnek rám, akkor nem is akarnak beszélgetni velem, ezzel meg is szűnik a probléma. Ha meg akar velem beszélgetni, akkor nem igazán neheztel, így szintén nincs probléma.
2023. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!