Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg marad ez barátság? Vagy...

Meg marad ez barátság? Vagy nincs is?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős az ásuliban és van 1-2 9-es akikkel összehaverkodtam. Mindig köszönnek ,viccesek ,tök jó fejek ,beszélgetünk a szünetben ha szembejövünk egymással,de ennyi kb. És ,ez lehet ennél nagyobb haverság? Egyszer együtt voltunk mekiben, ott haverkodzunk össze ,de azóta se sikerült összehozni másikat . Szóval ,ha én elmegyek ksuliba ,akkor egy pillanat alatt elfelejtenek ,ugye? Mert pl. sose hívtak be a termükbe ,nem jönnek csak úgy ki a folyosora dumálni (nagy ritkán ), szóval megvannak nélkülem is. Tudom nevetségesen hangzik az egész és túl hamar élem magam bele dolgokba . Mondjuk lehet azért ,mert nem hóditok az osztályban a barátok terén és kétségbe esésembe élem bele magam ,pedig talán nincs is mibe.Nekik van nyílván társaságuk itt-ott , az osztályuk sem rossz ,nem szorulnak rám . Tényleg tök jó fejek ,nagyon bírom őket ,de ők nem az én osztályom és ha ide járnék gimibe ,akkor se lenne másképp szerintem. De ha elmegyek máshova ,akkor pláne felejtős. Amúgy nagyon lelkemre veszem a dolgot ,pedig anyu is mondta ,ők se azok a "nagy haverok" ,amit szerintem én is tudok,csak beleélem magam,mert jó lenne ,de ők nem azok . Vagy majd alakul? Lehet hülyén írtam ,zavaros ,meg naívnak tünhetek ,de ez a korosztályom problémája:')

2023. febr. 20. 22:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!