Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális hogy bűntudatom van,...

Normális hogy bűntudatom van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy 18 éves barátom aki 100kmre lakik tőlem. Tavasszal megismerkedtem vele az elején nagyon jó volt utána már nem volt kedvem beszélgetni vele egyszerűen.. közben találkoztunk párszor.

A srác elég mély depressziós, csomószor volt pszichiátrián mert szar az élete. A fiú nagyon rám tette fel mindenét, küldetett nekem csomó mindent, egyszerűen leszartam őt, és nem mondtam meg neki ezt nyíltan.

Január közepe óta nem látom a zöld karikát a feje mellett, nem ír nekem, én sem neki, és aggódom érte nem tudom mivanvele. Nem merek neki írni.

Karácsony tájékán nagyon depressziós volt..

21/F



2023. febr. 24. 16:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyon hiányzik mert nagyon jófej..
2023. febr. 24. 16:01
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Nem mondtad meg neki nyíltan, mert kva jól esett hogy küldi neked a szrjait és ennyire felmagasztal. Magyarul csak kihasználtad ezt az embert, szrtál rá.


Súlyos problémái vannak, ezekkel nem tudsz mit kezdeni és nem is kell. Kerülném jó messzire. Viszont ahogy viselkedtél, az elég undorító.


Semmi nincs vele, ugyanúgy él mint eddig. Szrul, de nincs semmi olyan baja amire gondolsz. Csak azért akarod hogy még kapcsolatban legyetek, mert akkor megint te lennél az isten nála és ez hiányzik.


Valószínűleg nem hiába nem ír már, tudja pontosan hogy leszrtad magasról.

2023. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Ha aggódsz érte, írj neki. Mitől félsz?

Amúgy szerintem is nagyon őszintétlenül és önzően viszonyultál hozzá, ezért lehet is bűntudatod, és ha valaha még kapcsolatba kerülsz vele, akkor jó lenne ezt helyreigazítani...

2023. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!