Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki előítéletes a meleg...

Aki előítéletes a meleg férfiakkal szemben és mindegyikőjüről azt hiszi, hogy olyanok mint a nők, az valaha beszélt már melegekkel?

Figyelt kérdés

Én személy szerint meglepődtem azon, hogy a legtöbbről meg se lehetne mondani, hogy az. Felléptem egy Facebook csoportba, ahol heterók és melegek tudnak társalogni és elkezdtem egy párral beszélgetni, azért hogy megismerjem őket.

Kiderült, hogy ugyanolyanok, mint más férfiak, legalábbis a legtöbbjük.



2023. febr. 25. 00:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nőiesek, nem nők 😞😞😞
2023. febr. 25. 13:17
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok, nem tartom magam nőiesnek, bár az igaz, hogy egy kicsit érzékenyebb vagyok, mint egy átlagos fiú.

Először is, a kérdésre válaszolva: Sajnos nagyon sokan vannak, akik úgy ítélkeznek felettünk, hogy semmilyen tudásuk sincs a témában. Általánosságban itt is érvényesül az, hogy minél kevésbé ismersz valamit, annál inkább próbálsz attól távol maradni, elítélni azt.

A kommentekben felmerült az, hogy vannak a meleg kapcsolatokban maszkulin és feminin kasztok. Ez nagyon kapcsolatfüggő, én például férfiasnak tartom magam és leginkább a férfias melegek tetszenek (de nem ennek alapján választok párt). Itt nyilván fel lehet hozni a szexuális preferenciákat, de azok sem feltétlen vannak összhangban valaki viselkedésével (értsd, egy passzív is lehet férfias, ahogy egy aktív is lehet nőies).

Ha valakit érdekel néhány dolog, szívesen válaszolok (majdnem) bármire privátban.

2023. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!