Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel többször szoktunk pletyizni arról hogy exem miket csinál utánam, mivel előttem vagy amikor együtt voltunk nem volt ilyen(csajok, buli, stb.). A lényeg az, hogy egyszer csak ilyen furán titkolozott és kérdeztem hogy mivan. Erre aztán azt válaszolta hogy ő nem akarja aztán egész este (buliba mentünk) ezt hallgatni és nem akarta elmondani. Aztán kideült hogy erről a fiúról volt szó. Ez nekem elég rosszul esett, mivel én is meghallgatom minden baját akármilyen srácról van szó, pedig ő szerintem még sokkal részletesebben beszél az ilyenekről mint én. Plusz ma megint meg tudtam valamit a fiúról, de nem tőle pedig 100% hogy ő is tudja de nem szólt. Miért csinálja ezt? Ennyire unja ezt? De akkor ennyi erővel én is csinálhatnám ezt hogy ha megtudok valamit az ő kiszemeltjeivel kapcsolatban akkor én se mondom el mert ennyi erővel én se élvezem annyira amikor róluk van szó. És nem szeretnék olyat kapni hogy miért csámcsogok az exemen meg egyebek...
2023. márc. 1. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

"Miért csinálja ezt? Ennyire unja ezt?"


Én marhára unnám. Valószínűleg tele a hócipője az egésszel.

2023. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ritkan szobaesik akkor meg oke meghallgatom.. de ki szeret ilyeneket hallgatni folyton? Am is beteges ennyire az exel foglalkozni
2023. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg találhatnál már valami más témát az életben.
2023. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De akkor mire való a barátnő ha nem lelkizésre vagy mély beszélgetésekre, pletylálásokra?

Régebben nem igazán szerettem beszélni ezekről, mert úgy éreztem teher és az akkori barátnőm megértette de mindig mondta hogy márpedig nem az. Most amikor már inkább kibeszélném ezeket, akkor elutasítják. Akkor mégis mi a jó?!

2023. márc. 1. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakitas utan atbeszelitek, meghallgat az normalis, de utanna is folyton az exrol dumalni meg nyomozni utanna mar nem. Ill az is mas h egy kiszemeltrol dumaltok vagy egy exrol ami mar mult es kicsit se szamit
2023. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán az igazi klasszikus kőostoba nő vagy, ahogy az a nagykönyvekben meg van írva.
2023. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már attól elegem lett a hülyeségeidből hogy ezt végig olvastam, képzelem szegény barátnőd mit érezhet
2023. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszaitokat. Akkor szerintem ezentúl inkább visszatérek a lelki szemetesládához, miszerint mindenki problémáját meghallgatom én meg majd mosolygok mintha minden happy lenne.
2023. márc. 2. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!