Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményed a baráti...

Mi a véleményed a baráti kölcsönkérésről?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel terveztünk egy utazást. Ő találta ki,aztán indulás előtt szólt,hogy neki nincs pénze ki tudnám e segíteni,a buszjeggyel meg ha venne valamit ott ahova megyünk.

Mit mondanátok neki? Én magamból kiindulva nem terveznék utazást ha saját kasszából nem tudnám állni...


2023. márc. 7. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se terveznék így utazást. Erre a barátság is rámehet és az utazás is csak egy nagy feszengés lesz, mert ha te nemet mondasz majd neki valamire, akkor gondolom meg fog sértődni. Halasszátok el az utazás! Milyen barát az ilyen? Ráadásul még ő is találta ki..
2023. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt mondanam ezek a feltetelek mellett,hogy atgondoltam most megsem utaznek.
2023. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igy tettem végül,megmondtam neki,hogy tegyük át maskorra mert ez igy nem jó


Annyit válaszolt,hogy tegyük ha engem földhöz vág 5 ezer forint....

2023. márc. 7. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg neki feljebb...
2023. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem értek vele egyet.
2023. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak érdekel, milyen utazás az ahova 5eft kellene ?


Egyébként neked van igazad.

2023. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak kibújt a szög a zsákból. Ő ne pattogjon 5 ezer Ft-on, ha neki nincs annyi. Jól tetted!
2023. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Erre fel kiosztott,hogy en mekkora sóher vagyok,hogy nem adok neki meg ő tavaly meghívott a nyaralójukba és most jött meg a számla amiből nekem nem kellett semmit fizetnem de en nem vagyok képes őt tamogatni

Nagyon csúnyán beszélt velem.

2023. márc. 7. 21:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne vedd a lelkedre! Ez az ő szegénységi bizonyítványa.
2023. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon felkavart ez lelkileg

Azert mert ő meghív a nyaralójukba már elvárja ha neki nincs penze én autómatikusan adni fogok? Ha nem akkor meg elhord mindennek?

2023. márc. 7. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!