Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem beszélünk de egy szobában...

Nem beszélünk de egy szobában lakunk?

Figyelt kérdés

Lányok, legjobb barátok vagyunk. Nem tinik, huszonévesek.

A lényeg hogy volt egy nézeteltérés, hogy én nem töltök vele időt, meg kb meglettem vádolva hogy nem támogatom. Mindennap beszéltem vele, de rengeteget kellett dolgoznom előző hónapban és természetesen azt kicsit se vette figyelembe…

Jöttem, mentem, aludtam és keltem. Egyszer nem kérdezte volna meg tőlem NEKem milyen és nemcsak állandóan az ő dolgairól beszélni

Szóval nem igen szólok hozzá, csendben vagyunk és maximum köszönünk. Nekünk nagyon mély a barátságunk ( vagy volt?) de mégis így le lehet élni együtt egy félévet hogy nem szólunk egymáshoz? Mit tegyek?

Én nem érzem hogy nekem kellene magyarázkodjak, mikor folyton dolgoztam, azt senki nem kérdezte meg tőlem hogy én hogy éreztem magam…mindennap beszéltünk, messengeren is, toronymagasan én támogattam mindig mindenbe még személyes ajándékot is vittem neki mert beteg, erre èn lettem a szr barát…

Annyira vártam hogy együtt lakjunk meg majd rengeteg program erre így kezdődik az együttlakàs



2023. márc. 7. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le és beszéljétek meg. Ha így vártátok az együttlakást, ráadásul nagyon jó barátok vagytok, akkor ezt ne hagyjátok elúszni. Nézd meg mit csináltok most! Körülbelül azt várod hogy mikor lesz vége és azon agyalsz hogy túl lehet-e élni úgy ha nem beszéltek. Ennek nem így kéne lennie. Biztos meg tudjátok beszélni rendesen. Lehet, hogy sz@r napja volt amikor összevesztetek, az is lehet, hogy neked is. Mindenkinek van ilyen. Értem én hogy úgy érzed, hogy te többet tettél érte, de azért te is kérj bocsánatot szerintem, mert az hogy nem beszéltek nem csak az ő hibája. Így nem jó egy helyen lakni, oldjátok meg a problémát, mondd meg neki normálisan, hogy mi esett neked rosszul.
2023. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!