Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akarnál barátkozni egy ilyen...

Akarnál barátkozni egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy találkoztam egy lánnyal egy házibuliban (én szintén lány vagyok), és nagyon jól kijöttünk egymással, csomót beszélgettünk, teljesen megvolt a közös hang. Bekövettük egymást instán és ott írt kb 2 napra a találkozás után, hogy mi a helyzet stb, jó lenne összefutni, és ennek kapcsán kérdezte hogy hol lakom pontosan, mert ő is itt lakik a környéken. Ekkor még minden rendben volt, majd másnap kérdezte, hogy nem megyünk-e el valamilyen eseményre, ami csak jövő hétvégén lesz. Írtam, hogy még nem tudom, messze van, de lehet megyek. Erre azt írta, hogy ő biztos választ akar most, hogy megyek-e vagy sem. Erre nem válaszoltam pár óráig mivel dolgoztam, erre elővett a csaj egy ilyen passzív-agresszív stílust, meg se várta, hogy reagáljak, hanem helyette azt írta, hogy akkor nemnek veszi a válaszom, mert hogy “egésznap” erre várt, hogy megírjam megyek-e. Őszintén szólva nagyjából egy 3 napos ismertség után enyhén szólva is számonkérőnek éreztem a helyzetet, főleg hogy dolgoztam, és max pár óráig nem írtam. Konkrétan az eseményt se tudtam megnézni, már ez fogadott, hogy akkor nemnek veszi a válaszom.😅 Ennek ellenére én elnézést kértem tőle és megírtam neki, hogy érdekel az esemény csak el voltam foglalva. Ekkor normalizálódott a helyzet, majd nem sokkal ezután elkezdett hívogatni a lány instán (amit alapból nem szeretek, főleg nem egy szinte idegen esetén), hogy akkor beszéljük meg a programot, megyek-e. Jó, megbeszéltük, ekkor kiderült, hogy 20ezer Ft a belépő, mondtam, hogy nekem annyit nem ér, nem megyek (neki van társasága akivel tud menni, szóval nem miattam fog meghiúsulni s program). Ezt elfogadta, majd aznap este írt fél8-kor, hogy csináljunk valamit AZNAP, aztán 1 óra múlva fél9-kor fel is hívott, amit nem vettem észre, mert itthon filmeztünk barátommal, előtte meg a szakdogámat írtam. Pár óra múlva megírtam neki, hogy ne haragudjon, de el voltam foglalva, viszont holnap (azaz ma) szívesen találkozom vele, akár át is jöhet. Erre ezt direkt meg se nyitotta, mint aki megsértődött, hogy a semmiből kitalálva nem ugrottam találkozni vele este 8-kor. Nekem ez elég nagy red flag, alapból az elején a számonkérése, aztán a hívogatás 3 napos ismertség után, most meg ez, hogy megharagszik, mert nem találkozom vele full random az este közepén.

Milyen következtetést lehet levonni a személyiségére vonatkozólag? Te akarnál ezekután vele barátkozni?



2023. márc. 8. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele, túlságosan kisajátító természete van, nem szeretem, ha valaki ennyire rámszáll, még hosszabb ismerettség után sem, nem hogy pár nap után.
2023. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egyetértek sok mindenben.
2023. márc. 8. 20:03
 3/4 anonim válasza:
37%
Szerintem ha tényleg jól kijöttetek,jókat tudtatok beszélni akkor megér mégegy próbát.Nemtudhatod,hogy mi áll emögött a viselkedés mögött,lehet csak szimplán rossz napja volt.Egy esélyt még megér sztem.A találkozás során jobban megismerheted és elfogod tudni dönteni,hogy meg-e ér mégegyet vagy felejtős az egész.
2023. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm neked is, felpontoztalak. Úgy tűnik ez a kérdés megoldódott, mert a csaj azóta sem nyitotta meg az üzenetem.😂 Jobb is így, eléggé elment a kedvem tőle.
2023. márc. 9. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!