Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm minek kérdezgeti,...

Barátnőm minek kérdezgeti, hogy mi mennyibe került, amit a szüleimtől kaptam, ha utána megsértődik?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekelnek az anyagiak, kérdés nélkül azt sem mondom, hogy milyen új cuccokat kaptam, de észreveszi. Tudni kell, hogy az én szüleim sokkal jobb anyagi helyzetben vannak, mint a ő szülei, azon kívül is átlagon felüli a bevételük így amiket én kapni szoktam az általában nem az alap minőség. Barátnőm mindig kérdezi, hogy mennyi volt ez? Mennyi volt az? Aztán mikor elmondom neki, akkor megsértődik. Mit tegyek? Ha meg nem mondom meg, akkor azon sértődik meg. Tegnap pl kaptam egy új cipőt, kikereste az árát és azt írta nekem viberen hogy ő akármennyit diákmunkázik sosem lesz ilyen cipője és azóta nem írt pedig én írtam neki. Máskor meg egész nap ír... Szóval duzzog! De én mit tegyek ellene? Szeretem őt és nem akarom elveszíteni
2021. máj. 16. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Mert várná, hogy rá is költs!!! Hogy neki is vegyél.
2021. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Irigy.
2021. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Az biztos hogy irígy, szerintem bűntudatot is próbál kelteni benned (néha fizesd a közös programot stb.).

Megmondhatod neki hogy ez téged zavar és ha nem képes felfogni hogy te nem tehetsz egyikőtök szüleinek az anyagi helyzetéről sem akkor nem szeretnél vele többet társalogni.

Ha nem változik semmi akkor kezd el hanyagolni.

2021. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
1. Mire gondolsz? Ez nem az ő pénze, nem a szüleinek kell eltartani és ajándékozgatni a barátnőjének...
2021. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Piszkosul proli ez a tempo. Voltam csoro en is, de nem csinaltam ezt. Azt igen, hogy megmondtam, nem tudok ide es ide jonni, nekem az draga.
2021. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Drága programokat nem szoktunk csinálni, fiatalok vagyunk még nyaralni a szüleimmel járok. Moziba volt hogy meghívtam és elfogadta de legközelebb nem engedett fizetni meg kebabos stb ugyanez, szóval lehúzni nem akar
2021. máj. 16. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

6.-ra.


Nem lehúzni akar, de gondolom ciki neki, hogy rajtad a 80 ezres Nájki, ő meg a 20 ezrest is alig bírta kisírni a szüleitől, akik most a kaján spórolják meg az árát.

2021. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Hisztis, irigy
2021. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Mi is igy voltunk a párommal neki nagyon jó volt én diákmunkáztam DE eltettem amit tudtam

Neki is mondtam ha már nem dolgozol és euroban van zsebpénzed tedd el mert jól fog jönni.

Én is eltettem ő is végre spórolt ekkor voltunk 18 évesek.

És most 24 évesen már mindketten dolgozva 3-4 éve fel tudtunk venni kis kölcsönt lakásra az önerőnkhöz.

Felfogás kérdése, én fizettem anyukámnak a rezsibe kajába amibe tudtam és maradék ment a ládámba. Igen kellemetlen volt h a párom nem csinált semmit és random kapptt euroban pénzt mert szeretik.

Én semmit sem kaptam így soha mindenki tapossa ki a saját űtját

Ha komolyan gondoljátok tegyetek félre amennyit csak lehet pláne te ha van miből :)

2021. máj. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Irigy.. De nem értem miért keresgéli ki a cuccaid árát.Hjaj dejo hogy én az ilyen emberektől megszabadultam.
2021. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!