Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy fogadnád,ha egy nagyon...

Hogy fogadnád,ha egy nagyon közeli, szinte legjobb barátod ezért nem menne el az esküvődre?

Figyelt kérdés
Az esküvőd egy hétfői napra esik. Ez a bizonyos közeli barátod vagyok egyetemista, és az esküvőd a szorgalmi időszak utolsó hétfőjén van, és ő azon a napon két zh-t kell, hogy megírjon. Nem biztos, hogy át tudja rakatni mind a kettőt, és az egyik olyan, hogy ha nem írja meg, akkor bukó, és mivel sok ráépülő van, még csúszna is miatta egy évet.
2023. márc. 13. 09:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

#20: ezt írtam: "én még nem hallottam olyanról..." Most arról akarsz meggyőzni, hogy de igenis hallottam róla?

Persze logikus, de én eddig olyannal találkoztam, hogy nem volt még kőbe vésve év elején az időpont, illetve valami tök más időpontban volt a ZH.

2023. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Most arról akarsz meggyőzni, hogy de igenis hallottam róla?"


Jó, így hülyén jött ki a fogalmazásom, mert az állításod valóban az volt, hogy nem hallottál róla, én meg ezt cáfoltam, ami baromság.


Úgy tűnt, hogy szkeptikus vagy azzal kapcsolatban, hogy valóban lehet-e pontosan tudni a zh időpontot, és én erre akartam pontot tenni, hogy igen, lehet.

2023. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

A barátodnak fontos a ZH, mert előtte majd most nyílik ki a világ.

Nálad meg -a nősüléssel- pont becsukódik.

Bocs.

2023. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen érthető dolog.Lehet szomorú lennék de elfogadnám
2023. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés? Aznap két ZH-ja van, mégis mi a búbánatot csináljon?
2023. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!