Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a helyes döntés az adott...

Mi a helyes döntés az adott helyzetben?

Figyelt kérdés
Van 2 legjobb barátom és mióta beléptek a gimnáziumba csak akkor keresnek, ha valami gond van, vagy éppenséggel szerelembe esnek, vagy ha tanács kell. Most az utóbbi időkben van egy új barát a környezetben és én nem nagyon kedvelem, mert nagyon sokat bántja az egyik barátomat. Nem is olyan rég úgy jártam, hogy az egyik barátom (nevezzük Bélának), Béla elhívott billiárdozni, mivel nagyon ritkán tudunk találkozni. Erre ez az új barát (ő lesz Regina), Regina aki eddig azt mondogatta, hogy "Mikor találkozunk már? vagy "Mikor megyek már át hozzájuk?" konkrétan leteremtette Bélát, mert "Minek hívtad meg?" erre a Béla azt üzente nekem, hogy nem gond, ha nem megyek el billiárdozni meg ehhez hasonlókat. Én viszont menni szerettem volna és mikor ezt szóvá tettem hirtelen megváltozott a hely ahova menni akartak és közölték, hogy inkább átmennek a Regina házába. Én úgy éreztem magam, mint akit átvertek és nem ez az első esett, hogy ezt csinálják. Mit tegyek most?

#Barátság-elhanyagolás
2023. márc. 13. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Túléled, ne nyafogj. 1 hónap múlva már jelentéktelennek fogod tartani Te is ezt a dolgot. Kösd le Magad fontos, értelmes dolgokkal. Soha ne panaszkodj. Arra senki nem kíváncsi. Légy erős.
2023. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!