Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak?

Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen senkivel sem tudok az utóbbi egy évben kialakítani szoros kapcsolatot. A régebbi barátokkal meg egyetem és egyéb dolgok miatt eltávolodtunk. Szeretnék új embereket megismerni. De egyetemen is ha beszélgetek valakivel, nem lesz belőle semmi komolyabb, ha elhívom őket valahova nemet mondanak mert nem érnek rá. Ha itt, vagy online próbálok beszélgetni egy ideig megy, de elhal. Nagyon szeretnék új embereket magam köré, mert eléggé egyedül érzem magam. Nem tudom, hogy mit rontok el.

2023. márc. 14. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Valamint milyen nemű vagy (hiába mondják egyesek, hogy az mindegy, nem mindegy)?
2023. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyenis Péter válasza:
100%
Legyél kedves adj neki rágót mindig STB...
2023. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy vagyok ezzel, de nem csak egy éve, már legalább 4. Folyamatosan próbálkozom, innen a GYK-ról is volt egy ígéretes akivel többször találkoztunk is, de az utolsó programon már alig szólt hozzám, utána nem keresett többé. Nem tudom mi lehet, de nem adom fel, aki szeretné megkapja tőlem a lehetőséget, egyszerűen nem élnek vele, de ez már nem az én hibám.
2023. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
U.i. 3-ashoz: Normális privátokra válaszolok. Egy-két szavas, szia mizu, kizárólag az idő múlását firtató és bunkó stílusúakra nem. Nem csak a kérdező írhat.
2023. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több oka lehet. Könnyebben tudsz emberekhez kapcsolódni, ha az érdeklődés iköröd, hobbijaid, személyiség típusod hasonlít az övékéhez. Az sem mindegy, hogy ki miért keres barátokat. Illetve, hogy egyáltalán mélyebb barátokat keresel, vagy csak haverokat. Fontos a lényegre törőség ezekben. Régebben hetekig leveleztem valakivel, amikor kiderült, hogy egyszerűen csak sok a szabadideje és aktív sport programokhoz keres tulajdonképp 1-2 ismerőst. Én nem ezt keresem. A napokban egy régi kiírásomra írt valaki, szintén aktív programokhoz, főleg sporthoz keresett haverokat, mivel pontosan leírta mit vár egy ismeretségtől, milyen céljai lennének, tudtam, hogy nem ezt keresem. Tehát ezeket a dolgokat fogalmazd meg, amikor online barátkozol.
2023. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!