Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehettek barátok valakivel,...

Lehettek barátok valakivel, attól mert nem beszéltek napi szinten online?

Figyelt kérdés

Én eléggé social media függő vagyok, de van egy ismerősöm, aki ha olyan kedvében van válaszol, ha nem, akkor csak megnézi amit írtam, és nem biztos, hogy rögtön reagál. Lehet csak egy héttel később.


Más dinamikával működünk, neki jóval kevesebb ismerőse van, mint nekem. Ettől még lehetünk barátok? Vagy nem ártana megbeszélnem vele őszintén, hogy mikor írjak neki? Azt tapasztalom, hogy nem igényli a napi írkálást, de ha medve van ő is beszámol az életéről.



2023. márc. 15. 16:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Kedve*
2023. márc. 15. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Hát hogy lehetnétek már Tiktok meg IRC nélkül?
2023. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehettek. Ha alapból egy szűkszavú emberről van szó, akkor nincs ebben semmi meglepő. Akkor lenne problémás a dolog, ha másokkal folyamatosan chatelne, csak veled nem.
2023. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolso uzenetemre nem valaszolt. Ettol fuggetlenul irhatok neki valami tokas miatt? Kivancsi vagyok a velemenyere. Vagy varjak, hogy elobb o irjon.
2023. márc. 15. 17:17
 5/7 A kérdező kommentje:
3) ezt sajna nem tudom. Egy kozos imserosunk van. De velem tudom h ritkan csetelnek.
2023. márc. 15. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Ettől még valóban lehettek barátok. Csak tényleg fontos, hogy alapból mennyire beszédes/írogatós emberről van szó, a beszélgetések alatt mennyire aktív, vagy passzív, milyenek a reakciói. Vagy épp mennyire érzed egyoldalúnak az egészet, ha esetleg érzel ilyent.

Ha téged zavar, érdemes lenne beszélned vele erről.

2023. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,lehettek baratok!
2023. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!