Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetemi baráti társaságok...

Egyetemi baráti társaságok mennyire maradnak meg a jövőben?

Figyelt kérdés

Egyetemi koleszban lassan 2 éve összejött egy baromi jó társaság. Átjárunk egymás családjához bulizni, koleszban együtt sorozatozunk, kajálunk, iszunk, eljárkálunk stb.


Ha minden igaz, még legalább 3 évig együtt maradunk a srácokkal az egyetemen. Így a későbbiekben mennyire maradnak meg ezek a barátok?



2023. márc. 18. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiszámíthatatlan. Nekem volt hasonló, két csaj összekülönbözött, szétesett az egész.
2023. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg változó.

Nekem van egy volt kollégám, akivel 4 hónapot dolgoztam együtt, de annyira jóba lettünk, hogy még így 3 év elteltével is tartjuk a kapcsolatot, szoktunk néha találkozni.

De akivel 4 évig egy iskolába jártunk, minden másodpercben együtt voltunk kb, mindenhova együtt mentünk vele suli után pár hónappal totál megszakadt a kapcsolat, fogalmam sincs mi van vele. Szóval embere válogatja. Az biztos, hogy egy barátság fenntartásához 2 ember kell.

2023. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Mintha magunkról olvasnék. Mi is ilyenek vagyunk, és másodévesek. Őszintén nem tudom, hogy megmarad-e. Én nagyon bízom benne, hogy igen. De ha befejezzük, és 4-en 4-felé elmegyünk dolgozni, akkor lehet elszakadünk egymástól. Majd az idő eldönti.
2023. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem előtt, "előfölvettként" egy év katonai szolgálatot kellett teljesítenünk. Már ott szövődtek barátságok. Aztán egyetem alatt megismerkedtünk egy nagyszerű kártyajátékkal, a tarokkal. Nem csak egymáshoz jártunk össze, hanem az egyetemen, lyukas órán is tarokkoztunk. Még a tanároknak is feltűnt. Nem megróvóan, de kellő csipkelődéssel mondták ránk: Önök az egyetem arisztokráciája. Ennek negyven éve. Azóta is összejárunk. Nem tegnap múltam 60 éves...
2023. márc. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valtozo,de az esetek tobbsegeben nem maradnak meg se az egyetemi,se a munkahelyi.A volt kolleganommel mostmar csak annyira redukalodott a dolog hogy elhiv a kisfia szulinapjara ami tok folosleges nem tartozok a tarsasagukhoz.Eleinte tobbet talalkoztunk.Egyetem detto.Szinten eleinte mikor befejeztuk talalkoztunk nehannyal 2-3 alkalommal utana nem volt az egyetem es szet is maradt.Ilyen esetekben a munka,tanulmany az osszekoto kapocs ha az msr nincs esnek szet a kapcsolatok.Kivetel erositi a szabalyt.
2023. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Nagyon változó.
2023. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!