Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt velem a...

Miért csinálja ezt velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Minden alkalommal, amikor kitalálok valami programot, kitalál valamilyen okot, hogy miért nem jön. Egyszer kétszer persze, nem lehet mindenkinek ugyanakkor jó, de hogy mindig? És ebbe az a legfurább, hogy másokkal meg megy, ha hívják. Nem értem, hogy mi baja lehet. Egyszer már felhoztam neki, hogy ez nekem mennyire rosszul esik, de csak annyit mondott, hogy nem azért nem jön, mert nem akar, hanem azért mert nem tud. Én úgy gondolom, hogy tudna, ha akarna. Egyszer volt, hogy elhívtam strandra, nekem azt mondta, hogy nem jön, aztán meg mással láttam, hogy ott van.

Miért nem mondja meg, ha valami baja van velem? Ti mit gondoltok erről? Eddig a két év ismertség alatt kb. 3 közös programot sikerült csinálnunk, azt is nagy erőlködés árán.



2023. márc. 18. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod azt, hogy a barátnőd?
2023. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a barátnőd...
2023. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Neki rajtam kívül nincs sok barátja, sokszor mondta már nekem, hogy én vagyok neki az egyetlen. Pont ezért nem értem, hogy miért kell így viselkednie velem. Én is elhívhatnék ezekre a programokra mást, aki mondjuk el is jönne, de én vele akartam időt tölteni, azt hittem ez kölcsönös. Ezek szerint nem.
2023. márc. 18. 19:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján sajnos úgy tűnik, hogy őt nem igazán lehet a barátnődnek tekinteni, mert ha fontos volnál neki, akkor biztos, hogy időt szorítana a veled való közös programokra.
2023. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Sose azt figyeld, hogy mit mond, hanem azt, hogy mit tesz !!!

2023. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A többiek már szerintem elmondták a választ... a legjobbakat kívánom Neked
2023. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ez a legszomorúbb mikor valaki azt hiszi, hogy a másik a barátja/barátnője közben meg még havernak is majdnem kevés...
2023. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátnő az ilyen. Neki te nem vagy fontos.
2023. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem igazi baratnod, nekem is volt ilyen, elvaltak utjaink.
2023. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, én is a legjobbakat kívánom. Rám fért már egy ilyen visszarángatás a valóságba, ha lehet így mondani.
2023. márc. 19. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!