Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj hogy erasmus alatt csak...

Baj hogy erasmus alatt csak pár igazi közeli barátom lett?

Figyelt kérdés

Extrovertált vagyok, sokat buliztunk és jártam mindenfele de nagyon nagy társaságokba nem akartam tartozni, valahogy felszínesnek éreztem. Persze jártunk néha velük is

Nem lettek srác haverjaim se, csak lányok, ellenben mások történeteiből valahogy az ő erasmusuk jobbnak tűnik (nem panaszkodhatok, imádtam) ezer barát képek meg minden

Szerintetek a nagy társaságok fogják tartani a kapcsolatot? Kicsit irigykedve nézem őket pedig nekem mély és igazi barátaim maradtak akik ismernek is engem

Azóta hazajöttem és az igazi barátaimmal még mindig megvan a kapcsolat most látogatom őket



2023. márc. 23. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nagy társasagok is csak klikkekből állnak, a saját klikken kívül meg hosszútávon úgysem tartja senki majd a kapcsolatot.
2023. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs azzal, ha nem sikerült mindenkivel összebarátkoznod, a minőség a lényeg, nem a mennyiség. Ha azzal a pár emberrel évekig kitartó barátságban lesztek, már megérte az a kirándulás. Ki tudja, hogy a nagyobb társaságok meddig lesznek együtt. Örülj neki, hogy sikerült, remélhetőleg igaz barátokat szerezned.
2023. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj azért oszd el kettővel ahogy beszélnek arról a baráti társaságról. Nekem is hasonló élményem van erasmusrol. Viszont azzal a két barátommal akivel igazán közel kerültem még mindig tartom a kapcsolatot pedig már másfél éve volt... Itt is általános az a jelenség, ami már alapvetően jellemzi az embereket, hogy kifelé mutatni sokkal jobban szeretnek. De aztán nem biztos hogy mindenki annyira de annyira naon jól érezte magát...

Ha neked jó azzal a pár baráttal, akkor örülj neki hogy ők lettek :)

2023. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!