Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a túlzott kedvesség megjáts...

Ez a túlzott kedvesség megjátszás?

Figyelt kérdés
Van valaki a baráti társaságban, aki minden alkalommal mindenkit dicsér vmi miatt, túl kedves már-már, soha senkiről nem mond semmi rosszat, csak jót mindenkiről. Engem is sokszor megdicsért már, hogy milyen jó a hajam/kinézetem/öltözékem stb. Nem éreznéd ilyen esetben seggnyalásnak/megjátszásnak ezt az attitűdöt? Lehetetlen, hogy mindenkiről csak jó legyen egy ember véleménye.

2023. márc. 27. 17:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Pl ha kettesben beszélgetünk és valaki szóba jön, akkor is csak dicséri/jókat mond az illetőről.
2023. márc. 27. 17:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, én ismerek olyan embereket, akik nem szidnak másokat a hátuk mögött sem és kedvesen, jóindulatúan állnak másokhoz. Igyekeznek pozitivitást vinni mások életébe. Nem annyira gyakori, de nem is annyira hű de ritka.
2023. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, bárcsak én is ismernék még ilyen embert a páromon kívül. Akár megjátszás, akár nem, az mindenképp egyértelmű, hogy egy ilyen ember 100%-ig jóindulatú, mivel soha nem beszél ki másokat. Vagy most az a baj, hogy "biztos nem lehet ennyire emberséges valaki, ez nekem gyanús"...?
2023. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudok ilyenről. Belenevelték ezt szegénybe.. senkiről semmi rosszat csak jót.. látszik rajta amikor mégsem ért egyet azzal amit mond de így lett nevelve és tartsa is magát hozzá. Csak akkor mond negatív jelzőt valamire amikor már többen megtették előtte.
2023. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen,sajnos manapság már az a furcsa ha valaki nem gci..Én is hasonló vagyok,csak én azért mert senki nem érdekel,ezért nincs véleményem róluk.

De az emberek 90%-a rosszindulatú,a másik háta mögött beszélő féreg.

2023. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

5-ös ez egy logikai bukfenc.


“Én is hasonló vagyok” (nem vagyok rosszindulatú)


“De az emberek 90%-a rosszindulatú, a másik háta mögött beszélő féreg.”

(Tehát szerinted kb. 7,2 milliárd ember féreg)

Mondod ezt úgy, hogy “senki nem érdekel, ezért nincs véleményem róluk.”


:D wut?

2023. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

6

Azt szűrsz ki belőle amit akarsz..pont a féreg emberek rosszindulata vezetett afelé hogy ne legyen véleményem senkiről,ez volt az egész előzménye,sok rossz tapasztalat..sok helyen dolgoztam,sok emberrel,sok mocsok dolgot láttam-hallottam..a hasonlóságot a jóindulatú emberekkel arra értettem hogy nem úgy állok például egy új dolgozóhoz mint a többiek hogy lenézzem mert új és mert nem tud dolgokat,kibeszéljem a háta mögött ha bénázik..nem..csak nincs véleményem róluk,egyáltalán nem érdekelnek,kivel mi történik,vagy ki mit csinál és hogy,ezért nem beszélek senkiről sem rosszat,sem jót..Az emberek 90%-át pedig arra értettem akikkel eddig volt "szerencsém" dolgozni,egy közösségben lenni..de úgy általában értheted a magyarság 90%-ára..de gondolom te minden élő embert ismersz ha már a Föld teljes népességét veszed alapul..

2023. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennek a fajta hozzáállásnak kellene az alapnak lenni. Nem itt tartana a világ!


Én igyekszem eszerint élni, de még sokszor elbukok sajnos. 🙂

2023. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!