Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak akiket egy megtört...

Vannak akiket egy megtört baràtsàg mélyen megviselt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Előfordult tőbbször is. De mindegyik ilyen után fel tudtam állni.
2023. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hosszu idobe telt?
2023. márc. 27. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindegy miért,vagy kiért törik meg egy barátság.

Azt mondják,barátot szerencse hoz, baj próbál.

Vagy esetleg ugyanabba szeretnek bele és emiatt lesz vége egy barátságnak.Esetleg anyagi okból,átverés vagy lehúzás miatt.


Több éves barátság általában nyomós okkal törik meg,és szerintem ez mindkét felet megviselheti,ha nem,akkor az nem is volt igazi barát.

2023. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem nagyon bántott, mikor eltávolodtunk a barátaimmal egymástól.

Idő volt elfogadni pl. azt, hogy van, aki mindig az éppen körülötte lévőkkel barátkozik, és ha iskolát/ lakhelyet/ munkahelyet vált, azonnal leváltja a barátait is újakra.

2023. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt, amelyik sokkal rosszabb volt, mint egy szakítás.
2023. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.Igen es van amelyik szemelyiseg valtozast is hoz
2023. márc. 27. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

"Hosszu idobe telt?"

1-es vagyok.

Nem lehet erre egyértelműen válaszolni, mennyi időbe telt. Általában az elején folyamatosan nagyon rossz, aztán kezdenek jobb időszakok lenni, amíg végül lassan nem jut eszembe már az illető. De ez nem egy folyamatosan felfelé ívelő szakasz, mindig van visszaesés.

A legutóbbi alkalommal egy évbe került. De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy egy évig megállás nélkül sírtam, hanem hogy ennyi idő kellett, hogy ne nagyon jusson eszembe az illető, és ha véletlenül találkozuk (nagyon közel lakunk, előfordul), akkor semlegesen el tudjunk beszélgetni, és ne maradjon utána rossz érzés.

2023. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen :c Közülük van egész friss is, de akad tavalyi-tavalyelőtti is. Pont a legfrissebb viselt meg a leginkább, viszont közben már azon is túltettem magam, bár nem volt egyszerű. Az elején kimondottan fájt az egész, utána már fokozatosan tompult, pár kivétellel. Mára már alig gondolok rá, és ha véletlenül mi is összefutunk, már bennem sincsenek keserű, rossz érzések.
2023. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!