Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kifújt ez a barátság?

Kifújt ez a barátság?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 20 éves barátságom, igaz az elején sokkal intenzívebben tartottuk a kapcsolatot, aztán a barátnőmnek kislánya született, akkortól ritkuktak a dolgok, találkozni csak ritkán sikerült, viszont mindig tudtunk egymásról, heti szinten.


Sajnos a barátnőm párkapcsolata tavaly tönkrement. Már akkor együtt voltak, amikor mi összebarátkoztunk, szóval régóta. Próbáltam támogatni, de ő egyre ritkábban jelentkezett, mostanra lassan kijelenthetem, hogy szinte eltűnt.

Megértem, ez egy nagyon szörnyű időszak számára, de tényleg probáltam ott lenni neki. Tudom, biztosan van elég gondja, de hát nem erre lennének a barátok? Hagyjam? Ne keressem én se?

Már 2 hete nem válaszolt, két külön üzenetre. Talán, ha rendeződne az élete majd bízhatok abban, hogy újra rendbejön a barátságunk, vagy ez már ennyi volt?



2023. márc. 27. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar, majd keres, te ne told magad, nem biztos, hogy tudsz bármit is segíteni neki.
2023. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ő gondolom olyan, hogy magában dolgozza fel a dolgot és ha jobban lesz, akkor fog keresni. Adj neki még egy kis időt és majd utána kiderül mi lesz a barátsággal.
2023. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!