Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok az ilyen emberek...

Mit gondoltok az ilyen emberekről, barátotokról, barátnőtökről?

Figyelt kérdés

Akik állandóan hangulatemberek. Néha jó ha hangulatban vannak, akkor rátok írnak, hogy mizu, vagy kérdeznek valamit, ugyanakkor meg lehet hogy napokig vagy hetekig az eszükbe se jutsz? Persze ha te írsz nekik, arra azért reagálnak, meg mondjuk nincs harag köztetek.


Ja és emellé borzasztó kritikusak, kritizálják az öltözékedet, hogy miket posztolsz Facebookra, de ugyanakkor ők is posztolnak mindent is.


Átértékelnétek a kapcsolatotokat egy idő után?



2023. márc. 26. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Leszar, kritizál, ha neki van baja vagy unatkozik, egyből kellesz, de amúgy nem érdekled stb.

Ez nem barátság sajnos. Csak mérgezi az életedet.

2023. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ezen múlik. Én egyetemista vagyok, más városban. Megvannak az otthoni barátaim is, pedig nem beszélünk minden nap, sőt kb hetente. De van olyan barátnő., akivel kb évente beszélek, de akkor egy hétig folyamatosan, mindenről. Szerintem nem ebben mérik a barátságot. Nem jutsz eszébe mindig, mert megvan a saját élete, nem vagy ott feltétlenül.


A kritizálás már más, de ez azon múlik, hogy hogyan mondja. Az őszinteség jó dolog, a bunkóság nem.

2023. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedvelem amúgy az illetőt, de az utóbbi időben egyre inkább ezt veszem észre. Tudom, nem mindenki éli az életét a social median. Ez a srác viszont néha tényleg fura jeleket küld. Ha érzi, hogy már lehet engem zavar, hogy nem ír, akkor mintha belelendülne az írkálásba. Ha teljesen közömbös lennék iránta, én is lazábban kezelném, de így nem könnyű.
2023. márc. 26. 16:59
 4/6 A kérdező kommentje:
2) itt egy olyan szitura gondoltam, hogy elmentem ruhat venni, tudtam h erre a nadragra o is igent mondana. Aztan nem kuldott semmilyen emojit, vagy nem mondta h na ez egy jo vetel volt, hanem ennyit irt vissza: Ez csak egy nadrag, mast nem vettel hozza? Nekem ebbol meg az jott le mintha a kakan is csomot keresne. Pedig lehet nem rossz szandekkal mondta. Aztan meg ravagtam h szerinted mennyire kellene ehhez egy zako. Erre azt mondja: semennyire.
2023. márc. 26. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is hangulatember vagyok, de nálam olyan nincs, hogy most emiatt ne írjak valakinek napokig.

Így meg, hogy nem nagyon írnak neked, olyan érzésed lehet, hogy nem is számíthatsz nekik úgy igazán.

2023. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod. Vagy hogy néha azt érzem számomra fontosabb ez a barátság, mint számára.
2023. márc. 26. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!