Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben,...

Mit tennétek a helyemben, vagy mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Két haverról lenne szó. Suliból ismerem őket, szakközepes osztálytársak voltak. Egy továbbképzés miatt hetente egyszer azóta is találkozom velük, szóval jelenleg is az osztálytársaim.

Amúgy emberileg rendesek mindketten. Az egyikükkel előbb "haverkodtam" össze, akkor még ők sem nagyon ismerték egymást. Csak később lett egy hármas társaság ez.

A humorérzékünk nagyjából egyezik, ezért mindig jól kijöttünk egymással, de egy idő után valamiért én lettem úgymond a semmihez nem értő, mindenben tévedő és mindent rosszul csináló személy a társaságban.

Ez külső szemmel nem annyira észrevehető és nem is igazán értem miért csinálják ezt. Nem bunkók velem, de mindenbe is beleütik az orrukat, ami velem kapcsolatos. Mindenbe. Nem tudom, hogy tudatosan csinálják-e vagy szándékosan, de ehhez annyira nincs kedvem, hogy nem is nagyon beszélgetek velük azon az egy napon kivül hetente.

Viszont megesik, hogy próbálnak elhívni ide-oda. Nem nagyon vagyok rá vevő, mindig azt hajtogatják, hogy introvertált vagyok.. Ez nem érdekel.

Inkább az, hogy miért akarnak engem a társaságba tudni sokszor, miközben folyamat kapom tőlük a "savazásokat" a saját dolgaimmal, életemmel kapcsolatban?



2023. márc. 29. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem kedvelnek. És mivel a barátjuknak tartanak, ezért cukkolnak néha (a humort érteni kell!), plusz meg merik mondani, hogy introvertalt vagy.


Nekem a leírás alapján szimpik egyébként. Lehet hogy te vagy túl érzékeny?

2023. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Lehet hogy segíteni próbálnak, de te úgy érzed bele szólnak , savaznak stb

Tudnál példákat írni?

2023. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Írok példákat üzenetben, ha úgy jó.
2023. márc. 29. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Szia, nekem is írhatsz. Hobbi coaching keretében van rálátásom emberi kapcsolatokra, passzív agresszív kommunikacióra, bántalmazó kapcsolatok felismerésére. Egy fontos. Mindig tűpontosannérezzük, ha valami nem oké. Csak a hitrendszerünk elhessegeti a rossz gondolatokat és felváltja a "biztos nem úgy gondolta" mantra. Mindig úgy gondolják.

Ha a kapcsolataidban, akár baráti, családi, párkapcsolat jelen van a lelkiismeretfurdalás, szégyenérzet, bűntudat bármilyen helyzetben, hogy még te érzed magad szarul, az sanszos, hogy mérgező.

2023. márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!