Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ebben az esetben nekem kellene...

Ebben az esetben nekem kellene keresni, vagy neki?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 hete nem beszéltünk az egyik barátnőmmel. Akkor kezdett az új munkahelyén, plusz nyelvtanfolyama is volt még, és mondta, hogy nem ér most rá találkozni, mert hulla fáradt estére, de cseten sem volt valami aktív.

Így azóta nem kerestem, mert nyilván annak nincs értelme, hogy úgy írogassak neki, hogy nincs ideje rá, meg amúgy is élőben tudnék rendesen mesélni..

De ő sem írt semmit.


Szerintetek írjak neki, vagy hagyjam?


2023. ápr. 3. 11:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem látod, hogy aktívabb, akkor még hagyd, a próbaidő még biztosan tart.
2023. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Olyat írj, amire nem kell válaszolnia.

Pl. Szia, én legyek ám az első, akivel találkozol, ha lesz időd! Kitartás, gondolok rád! :)

Ilyesmi.

2023. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Egyszer még írj neki. Ha nem reagál vagy leráz, akkor többet ne.
2023. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
hat...a baratnod.sok a dolga. szerintem jolesne neki ha irsz neki egy kedves uzenetet..pl szia gondoltam radmremelem jol vagy ha van egy kis idod hivj fel...pl vmi ilyesmi. ha erre nem reagal vagy lerazz akkor ennyi...te kerested ot
2023. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%

Ez csúnya munka tőle, létezhetetlen, hogy este 8-9-10 órakor nincs rád akár csak egy 5 perce, akár írni akár telefonálni.

Ne írj neki, fölösleges. Majd ha akar ír magától. Vagy valaki mással van elfoglalva és téged hanyagol, ez is simán megeshet.

2023. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%

"létezhetetlen, hogy este 8-9-10 órakor nincs rád akár csak egy 5 perce"


Voltam olyan fáradt, hogy csak beestem munka után este az ágyba aludni. :-D Egyébként pont az ilyen matrica típusú kombináló embereket szoktam leginkább ignorálni, meg akinek hiába mondok el valamit többször is, nem fogja fel, ha megsértődik, nem kár a veszteség egy ilyen önző emberért, mondjuk ilyen embert nem is nevezek barátnak, csak ismerősnek. :-)

2023. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%

#6

A legjobb haveromra akkor is van időm meg neki is rám amikor hulla vagyok vagy ő az.. Volt, hogy régen 16 óra munka után vezettem le miatta 300 km-t (összesen). Oda a napom oda a pihenésem de ha van valami akkor megyek mert megérdemli. Ő is ugyan így van ezzel. Nem pedig az, hogy még facen se írok neki annyit vissza, hogy , “minden f**za és xyz, veled?”

A hozzád hasonló embereknek nem igazán van rendes normális igaz barátja az biztos.

5. voltam.

2023. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell sok barát, de akit barátnak nevezek, az igazi jó barát. Nem attól barát valaki, hogy szinte folyamatosan egymás fenekében vagytok. :-)
2023. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 NTBS ***** válasza:
67%
Szerintem, ha időd engedi írj neki.
2023. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

7-es, egyetértek veled, én is ilyen típus vagyok. Ha valakinek szüksége van rám, mert szomorú, történt valami, stb, vagy csak simán találkozni akar, akkor kerítek időt rá, ha fontos nekem, ha mást nem, legalább üzenetben mindenképpen válaszolok.

És nem arról van szó, hogy pontosan ugyanazt elvárom mástól is, de azért elég érdekes, hogy az új munkahelye előtt kb egész nap beszéltünk, minden héten találkoztunk... Azért ennyire senki sem elfoglalt, szóval eléggé rosszul esik, ezért sem írtam neki.

2023. ápr. 3. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!