Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ennyire túlaggódó?

Miért ennyire túlaggódó?

Figyelt kérdés

Első éves egyetemista vagyok, a gimis baráti társasággal eléggé szétszóródtunk, de tartjuk a kapcsolatot, legalánbb Instán, Messengeren, ha személyesen nem megy.

Egy lány barátommal személyesen is szoktunk találkozni (ő már dolgozik), de én kolis vagyok Budapesten, szóval van, amikor nem megyek haza. Ilyenkor mindig írja, hogy aggódik értem, nehogy valami bajom legyen, kihasználjanak, vigyázzak magamra nagyon, meg reméli, hogy azért nem szakad meg a kapcsolatunk. Szinte már rosszul érzem magam, amikor nem találkozunk hétvégén, mert naponta akár 8-10-szer is leírja ezt. Mindig leírom, hogy szó sincs ezekről, továbbra is barátomként tekintek rá és találkozunk, amint hazamegyek.

Nem értem, miért aggódik, mert önálló vagyok, sohasem voltam másokra szorulva, nem engedem, hogy kihasználjanak, meg semmi.

De az is zavar, ha ő rosszul érzi ezek miatt magát.


18f



2023. máj. 1. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem komplett.
2023. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Becsüld meg inkább, én a fél karomat odaadnám egy olyan lánybarátért, aki így törődik velem.
2023. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt úgy érzi, mivel te egyetemre jársz, ő meg nem, ráadásul egy másik városban, tehát biztos, hogy meg fog szűnni a kapcsolat köztetek. Lehet, nem tud mit írni, ezért írja le ugyanezt többször. Azért mondhatod neki, hogy többször ezt ne írd, hidd el, tudok vigyázni magamra, és a kapcsolat is meg fog maradni köztünk, de ha folyton aggódsz, azzal az ellenkező hatást éred el.
2023. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!