Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítsek a legjobb barátnőmnek?

Segítsek a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
15 éve van egy legjobb barátnőm. sok mindent máshogy láttunk, de ettől IS müködik a kapcsolatunk. már 3 éve munkanélküli, hiába keres munkát. most talált egyet, de angol nyelvü. az ő angolja nagoyn rossz, sőt szinte semmit nem tud, de mégis bele vágott, mert jó a fizetés. az interjó 1. szakaszát is én csináltam meg neki, egy teszt volt angolul online. most a 2. felvonás meg egy beszélgetés lesz online a nagy főnökkel. erre kitalálta azt, hogy én beszéljek a főnökkel helyette, ő meg tátog a videóba, mintha ő beszélne. teljesen lesokkolt az ötlete. mégis hogy képzeli? mondtam neki, hogy ez nem jó ötlet, mert én nem úgy beszélek, hogy ő tudjon rá tátogni, meg ha sikerülne is, nagyon hamar kiderülne, hogy semmit nem tud angolul. nem tetszet nkei, hogy nem akartam bele menni, mondta aludjak még rá egyet. de ez olyan h*lye ötlet, hogy erre akármennyit is alszok, nem tudok józan paraszt ésszel bele menni. de most emiatt kicsit haragszik rám, és tudom hogy nem fog neki jól esni, ha nem emgyek bele ebbe a hülyeségbe. ajánlottam egyszer az én főnökömnek is, mert tudom hogy kell neki munka, de nagyon féltem, mert tudom hogy nem igazán érdekli a meló, csak hogy sok pénze legyen bármi áron. szerencsére nem jutottunk el odáig hogy interjó legyen, mert már a főnök ismerte, és mondta hogy nem veszi fel mert nem tud angolul. de a barátnőm erőszakosdodott hogy küldjem el megint a főnökömnek az önéletrajzot, és mondjam hogy ő azóta jól tud...de én nem akarok ebbe bele folyni mert a végén én leszek ki rugva. akármennyire is segítenék neki, de szerintem vannak határok :/
2023. máj. 2. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz.
2023. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Jó filmforgatókönyv :)
2023. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellene a kisfa**omnak ilyen ember, mint barát.
2023. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:-D ne
2023. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem barátkoznék egy ilyen nővel
2023. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Zseniális ötlet valóban... Nyilvánvalóan nem tudsz neki ebben így segíteni, már az online tesztet sem kellett volna megírnod helyette, mert ahová ilyen teszt van, oda VALÓS nyelvtudást akarnak, ezért még ha át is menne valahogy az interjúkon, az első nap kiderülne, hogy kamuzott - vagy hogy gondolta, visz magával és majd te dolgozol helyette? :D


Ennyi idő alatt már akár meg is tanulhatott volna angolul.

2023. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!