Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pszichopata a barátom?

Pszichopata a barátom?

Figyelt kérdés
Mostanában az étrendjét figyeltem hogy milyen ízeket szeret és az is fura volt. Például szereti a fekete kávét, a tonikos vizet is szereti sőt valamikor előttem meghúzza és azt mondja hogy erőt kap tőle. A személyisége is nagyon fura. Mindig ki ismeri az emberek pszichológiáját és az alapján beszélget velük, nem a valódi énjével konkrétan manipulál. Nem nagyon van empátiája és szerintem élvezi a szadizmust is és a horrort stb... olykor felsőbbrendűnek hiszi magát. Egyszer egy dolog megviselte őt (elhunyt valakije) lelkileg lehet az okozta ezt aztán ki tudja. Ja és kedveli a pszichopatákat. Mi a véleményetek?
2023. máj. 6. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha ilyennek ismerted ki mi a ráknak vagy még vele?

Áldozat szeretsz lenni?

2023. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam hogy néha azt mondogatja viccből hogy "tulajdonképpen nem létezem"
2023. máj. 6. 21:34
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Meg még más is van nála, ez csak a jéghegy csúcsa. Van ott még több minden is.
2023. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1. Mert nagyon vonzó volt először. A hangja megnyugtatott stb
2023. máj. 6. 21:35
 5/16 Jól van ez így? ***** válasza:
Nem, annak születni kell.
2023. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 kék pancake ***** válasza:
97%

A kávét meg a tonikot sokan szeretik, nem értem ehhez hogy jön a pszichopátia.

Ha vannak érzései, pl. lelkileg megviseli egy rokona halála, akkor nem pszichopata. De ha nem érzed vele magad biztonságban, akkor lépj tovább.

2023. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Mi a baj a fekete kávéval meg a tonikkal? Én mindegyiket imádom, de ettől még nem vagyok pszichopata. Sok ember szereti ezeket az italokat. Nem értem, hogy sikerült összemosnod a pszichopátiával. :D Csak mert ezen kívül olyan nagyon nem írtál konkrétumokat. Nálad ha valaki szeret valamit, amit te nem, akkor pszichopata?
2023. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Jól van ez így? ***** válasza:
2023. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 kék pancake ***** válasza:
82%
8-as: Talán nem a dívány.hu cikkei alapján kéne diagnosztizálni mentális betegségeket ...
2023. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
7., Nem. De rajta lehet érezni. Lehet rosszul fogalmaztam meg. Azon kívül h elveszített valakit nagyon érzéketlen. Nehéz körül írni.
2023. máj. 6. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!