Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek előfordult màr hogy...

Veletek előfordult màr hogy féltékenység volt bennetek baràt irànt?

Figyelt kérdés
Pl.hogy màsokkal tölt időt,őket mintha előnyben részesitené és úgy érzitek mintha hanyagolna benneteket.Nem negativan értem a dolgot,meg küzdök ellene de bennem sajnos vannak ilyen érzések egy baràtnő irànt.De kuzdeni akarok ellene.Beszeltunk is errol,kimondtam neki hogy rosszul erintett amikor nekem azt mondta elfoglalt es nem er ra par hetig masokkal meg tudott talalkozni.Sok olyan eset volt es emiatt voltak az erzesek bennem.Lehet ez nem is feltekenyseg inkabb igazsagtalansag erzes.Kerdeztem a szemelyemmel van- e gond vagy nem akar velem baratkozni mert az en programjaim mindig levannak vagva.Azt mondta higgyem el o azzal akivel nem akar baratkozni azzal egyaltalan nem talalkozik es miert nem mondtam,kerdeztem ra dolgokra amik zavarnak.Utana o masfel hetig nem jelentkezett magatol ha nem irtam ami nem jellemzo ra.Majd elkezdett jelentkezni es valtoztatott dolgokon,lehet el is gondolkodott.Hivott ket programra,megint ir tobbszor.Meg talalkozaskor es mikor megyunk haza megolel azota.
2023. máj. 7. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolában nekem egyetlen barátnőm volt csak szinte(többiekkel csak amolyan beszélgetős semmilyen kapcsolat)es az az egy elkezdett azzal is barátkozni aki engem csúfolt, meg másokkal is és közösségi játékokban ők voltak pl 5 eb egy csapat én meg egyedül a másik "csapat".

És szóltam a tanítónak mert kérdezre mi baj, mondtam nincs barátnőm az, erre azt mondta lesz ő akkor(persze hogy nem), és aztán ez valahogy párkaocsolatokba is átment később, amig nekem a barátom volt az egyetlen, neki más csajok is voltak.

Inkább szomorúságot elhagyatottságot, magamra hagyottságot érzek ilyenkor, nem féltékenységet. Egyszerűen meg kellett egyedül erősödnöm.

2023. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es igen talan nalam is inkabb ez volt.Gyulemlett bennem,nehezteles volt bennem es vegul ez kibukott belolem es ugy erzem o most valtoztatott.
2023. máj. 7. 22:18
 3/5 anonim válasza:
75%
Szerintem az ilyen nem barát és ne áltasd magad, most sem komolyak a szándékai!
2023. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as hat...ez is megfordult a fejembe.
2023. máj. 8. 07:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ez.

Elhagyatottság érzet,magány.

De már 24 évesen már minden barátsághoz úgy viszonyulok,hogy tudom hogy ha egyszer lesz ,az úgyis vége lesz.1 év,talán 3,esetleg 3 hónap.

Nem baj.Tartson ameddig tart.

Szerintem ha igy állsz hozzá,akkor nem ér majd meglepetésként ha el leszel hanyagolva.

Pl ha engem vki elhanyagol akit barátként gondoltam,akkor hagyom eltűnni.Nem erőltetem.

2023. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!