Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barátot nem keresel,...

Ha egy barátot nem keresel, és ő nem keres. És ha te keresed, ő ritkán válaszol, van hogy 5-6 óra múlva csak vagy másnap. Valóban barátnak tekint?

Figyelt kérdés

Állítása szerint barátok vagyunk..

Viszont furcsa ha nem keresem, ő nem ír rám.

Ha én írok pedig van hogy 5 óra múlva válaszol, és van hogy másnap. De van olyan is hogy 2-3 mondatot beszélünk és eltűnik nagyon nagyon sok időre.

Viszont amikor beszélünk, valóban jókat beszélünk.

Talán mégsem tartana barátnak?

És csak el beszélget velem néha!?


2023. máj. 23. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Apámmal félévente ha beszélek mégis az apám.

A barátaim is vannak akik 6 éves korom ota halálig barátok de hol kulfoldon vannak hol en vagyok kulfoldon hol házasodnak gyereketnek hol majd en is de mindig ott folytatjuk ahol abbahagytuk qhogy elsodor az élet ugy vissza is.

Még nyugdíjasan is össze fogok veluk tudni ülni"bridzsezni" is, a barátok(vagy a család is)azért barát(család), mert életen át kísérnek végig szinte napi/heti/havi rendszeres kontakt nélkül is.


Ha valakivel 2 évig nem beszéltem is, 2 év mulva is detto ugyanugy tudunk bármit egyutt csinálni, nevetni kacagni megosztani bánatunkat egymással segiteni is egymást.

2023. máj. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Itt leginkább az a kérdés, hogy ha annak tart hogyhogy soha nem keres, ha én nem keresem.

Kicsit egyoldalú így a dolog.

2023. máj. 23. 06:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a keresésen múlik.
2023. máj. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan vagyok, aki lassan válaszol, attól még barátaim a barátaim. Munkahelyen nem nézem a telefonom, kondiban sem, ha leülök olvasni/sorozatozni akkor sem, vagy ha főzök/mosok/takarítok, stb. Így van, hogy elmegy egy fél nap, mielőtt egyáltalán látnám az üzenetet.

Kifejezetten utálok chatelni amúgy, mindig a videohívást vagy személyes találkozást preferálom, de nyilván azok nem mindig megoldhatóak. A barátaim ismernek, tudják, hogy én bármi gondjuk-bajukat nagyon szívesen megbeszélem velük barmikor, de vagy hívjanak fel vagy találkozzunk személyesen.

2023. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretlek chatelni. De én sem nézem a telefont egész nap.
2023. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!