Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről? El...

Mi a véleményetek erről? El van kenyesztetve ≠ úgy viselkedik, mint aki el van kenyesztetve

Figyelt kérdés

Igen, mindenkinek másmilyen gyerekkora volt és minden tiszteletem azoknak akik szegény családban nevelkedtek fel bántalmazó szülőkkel.


Bár ezalatt sokan elfelejtik hogy a gazdagoknak sem volt/van tökéletes életük.


Nektek erről mi a véleményetek?



2023. máj. 23. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Aki ezt mondja hogy “el vagy kenyeztetve” az irigykedik
2023. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet azokkal akik azt mondják hogy: "úgy viselkedsz mint aki el van kenyesztetve" ?
2023. máj. 23. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
Azok is irigyek
2023. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
Én rám nem mondják hogy elkényeztettek mert mindenki szeret osztályomban és legmenőbb vagyok de másra sem mondják hogy elkényeztette anyukája és apukája mert mi osztályunkban olyannyira szeretet van hogy mindenki szeret mindenkit ráadásul nem is gonosz senki senkivel szóval léteznek olyan osztályok ahol senki sem lett elkényeztetve és szerencsével te is találhatsz ilyen osztályt vagy érd el hogy menő legyél és akkoor mindenki rólad vesz példát és ha te nem vagy elkényeztetve akkor más sem és ha szeretnéd adhatok tanácsot hogyan legyél te osztály legmenőbb diákja olyan menő mint én.
2023. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
A bántalmazó szülőket inkább nem minősíteném, de ami a szerényebb anyagi körülmények közt cseperedő gyereket illeti, valószínű, hogy boldogabb felnőtt lesz, mint a gazdag szülő gyereke. Én is elkövettem azt a hibát, hogy mindent megadtam a csemetéimnek, mondván, szegénynek ne legyen olyan sanyarú sorsa, mint nekem volt. Közben pedig én boldog felnőttként élem az életemet, miközben ez a gyerekeimről nem jelenthető ki. Az emberi boldogság ugyanis maga az oda vezető út.A fejlődés, a haladás. Én a 0-ról indulva tudtam örülni minden apróságnak, ami ma már eleve tartozéka egy háztartásnak. A feleségemmel havonta láttuk a munkánk eredményét. Egy vasalódeszka, hajszárító, kenyérpirító, a gyerekeknek valami stb. Mind mind egy boldogság. Ha mindezt a seggünk alá kaptuk volna...
2023. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!