Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez tényleg olyan hatalmas...

Ez tényleg olyan hatalmas nagy bűn lenne? Vélemények érdekelnének! Normális válaszokat várok! Bővebben lent olvasható!

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki kavart egy sráccal (szegény srác azt hitte, h járnak, de a csaj nem vette komolyan, hülyének nézte, csúnyán beszélt vele...), emiatt sokat veszekedtek, majd a legutóbbi veszekedésük alkalmával a srác megelégelte a dolgokat, és letiltotta a bnőmet.

Emiatt a korábban tervezett szalonnasütés is elmaradt, viszont bnőm másik bnője kikönyörögte a srácnál, h mégis legyen megtartva a sütögetés, nyílván az említett bnőm jelenléte nélkül.


Meg is lett tartva a sütögetés el is mentünk rá a párommal, illetve a másik lány is a párjával.

Azt a hibát elkövettem,h eltitkoltam a bnőm elől,h megyünk a sráchoz, hazudtam neki, h máshol leszünk, mert tudtam jól, h nem örülne neki, ha kiderülne a dolog.(tudom, ezt rosszul tettem)


Végül ahogy az lenni szokott, a dolog kiderült, mert a másik csaj elmondta a bnőmnek, h ott voltunk a sütögetésen.

Most pedig a bnőm megszakította velem a barátságot, mert hazudtam neki, illetve a háta mögött elmentem ahhoz a sráchoz.


Remélem érthetően leírtam mindent, ha valami mégsem lenne érthető/egyértelmű, kérdezzetek!


2023. máj. 3. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem bűn, ha kontrollálni akarja, hova mehetsz el, az nem normális.
2023. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Bűnnek nem bűn, de a tisztesség azt követelte volna, hogy elmondd neki: nézd, attól, mert te szakítottál a sráccal, én szeretnék továbbra is jó kapcsolatot ápolni vele. Vagy valami ilyesmit.

A baj az, hogy lódítottál neki és emiatt jogosan érzi azt, hogy hátba támadtad.

2023. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Én sem tartanám a kapcsolatot valakivel aki hazudott nekem. Szerintem teljesen kinyírja a kapcsolatot, hogyan higgyek neki el utána bármit is, hogyan bízzak meg benne? Bármilyen történetet mesél, bármit mond, azon gondolkodnék hogy vajon ennek hány része hazugság. Nem mernék neki semmit elmondani, hiszen nem megbízható, simán elmondhatja másnak hiába kérem hogy ne. Stb. Itt nem az volt a baj hogy elmentél, hanem hogy a képébe hazudtál.
2023. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az azonnali megszakítást túlzásnak tartom, de el kellett volna mondanod neki. Nem azzal van a gond, hogy elmentél rá, hanem azzal, hogy titkoban. Ez ugyanis három dolgot megmutat:


1: mivel titokban tartottad, ezért látszik, hogy számítottál rá, hogy nem fog örülni. Tehát úgy tettél meg valamit, hogy tudtad, hogy neki nem oké, ami miatt érezheti úgy, hogy neked nem számít.


2: mivel nem mondtad el, a bizalom megingott. Innentől feltételezheti, hogy ha nem lesz közöttetek egyetértés, egyszerűen megkerülöd és nem mondod el.


3: mivel mástól tudta meg, így érezheti úgy, hogy végig színjátékot űztél vele, és baromi hülyének érezheti magát.

2023. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3 - as!


Én azt értem, viszont az a másik csaj, aki még eljött a sütésre többször is kibeszélte őt, beszélgetett, és rámászott az exeire, de az érdekesmód nem volt probléma, mert továbbra is tartotta/tartja vele a kapcsolatot...

Amikor megkérdeztem, h de mégis mi szüksége ilyen emberekre azt felelte, h ilyen alapon akkor mindenkire megharagudhatna, és senkivel sem tartaná a kapcsolatot...

Nem érdekes ez egy kicsit?

2023. máj. 3. 14:06
 6/15 A kérdező kommentje:
De az is gond volt, h elmertem menni egyébként xD
2023. máj. 3. 14:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A fickoval kavar es kiboritja. Nektek nem illene baratkozni azzal, akivel o nem. Mindent egybevetve, valoban nem szep dolog a titkolozas, de ha elmondod, se lett volna jo. Nem lett volna szabad menned, ugy erzem, az o erzese szerint.

Szerintem elvezhetobb az eletetek enelkul a baratno nelkul. Ha mar mindenaron valakinek meg kell sertodnie, mondjuk legyen o.

2023. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
85%
Előfordulhat ez, ha nem mondassz igazat. Okulj belőle. A másik csaj egyszerűen elmondott mindent, ezért vele barátkozik. Rámászott az exére? Akkor mivan. Az csak ex, szabad préda. Mond el neki miért hazudtál és kész. Ez a legtöbb, amit tehetsz.
2023. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó!


A másik csajjal se barátkozik! XD

Illetve az a csaj nem csak az exeire mászott rá, hanem azokra is, akikkel éppen járt...xD

2023. máj. 16. 08:32
 10/15 anonim válasza:
52%
Akkor jól teszi, hogy egyikőtökkel sem barátkozik. Remélem talál megbízható barátokat.
2023. máj. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!