Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mostanában nehéz időszakom...

Mostanában nehéz időszakom volt.Beteg ketten munkanélküli stb.Volt egy haverom nem igazán tudtam vele találkozni.Megbeszéltük pénteken találkozunk.Mégse majd szombaton.Volt dolga mind2-nek este találkozunk.Többi lent.Miért?

Figyelt kérdés

6 felé hivom azt mondja kb 1 óra otthon lesz.Ugy beszéltük meg 7 körül találkozunk.


Aztán várok semmi. 8:30-ig vártam rá közben hívtam telefonom írtam Facebookon de semmi.


Azt megértem hogy párszor én is lemondtam a régebbi találkozót


De vagy Beteg voltam vagy mindig volt valami.


2023. máj. 28. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2023. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legalább 1 mondatot miért nem tudott írni vagy felvenni a telefont hogy mégse találkozzunk és ne várjak másfél órát
2023. máj. 28. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez most ilyen netes nyafogás, vagy mi? Most ezzel mi mihez kezdjünk?
2023. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ott és akkor nem akart veled találkozni, valamilyen okból, csak ezt nem akarta neked kerek-perec megmondani. Vagy, mert nem szeretett volna téged megbántani, vagy valami váratlan közbejött, vagy sunyi. Te ismered őt, ezt neked kell eldöntened. Viszont az biztos, hogy nem tisztel eléggé, ha még ennyit sem írt meg neked.
2023. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!