Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van olyan érzésem egy...

Miért van olyan érzésem egy barátnőmmel kapcsolatban, amikor vele kell találkoznom, hogy nem akarok, nem akarok menni?

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magamat vele, állandóan kisebbségi komplexusokat próbál nekem kreálni, túllicitálni rajtam, csak mert szerinte az nem normális, aki más beállítottságú, másképp él, mint ő? Azt keresi, hogy hol rúghat belém. De nem nyíltan, csak apró kicsi célzásokkal.
2023. máj. 29. 11:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Bőgök, amiért igent mondtam neki a mai napra, nem akarok menni.
2023. máj. 29. 11:25
 2/7 ShadowGanxter ***** válasza:
100%
Ignorálni kell az ilyen barátokat vagy megbeszélni vele, de most az én példámból menően, alapból nem megyek át vagy beszélgetek olyannal, aki csak degradálni tud egy beszélgetés során vagy nem érzem azt a kellő magabiztosságot és kötetlenséged közöttünk, hogy tudjak vele érdemlegesen és ellazultan akár kommunikációt is folytatni.
2023. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már megbeszélni vele. Próbáltam azt is, hogy én állok nagyon pozitívan, támogatóan hozzá, de azt meg “benyalásnak” vette. Szerintem én neki csak egy kellék vagyok, ha nincs más.
2023. máj. 29. 11:38
 4/7 ShadowGanxter ***** válasza:
Akkor marad az ignorálás vagy közlöd vele, hogy már nem szeretnél vele ilyen barátságot tartani, ahol neked a rossz. Most lehet hogy ezt szégyen elmondani számodra, de hidd el, hogy ez sokkal járhatóbb és biztonságosabb út, minthogy szenvedj egy ember miatt.
2023. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már egyszer meg is próbáltam. De az lett a vége valahogy, hogy újra beszélgetni kezdtünk. Egy régi barátság, és nehezen engedem el.
2023. máj. 29. 11:43
 6/7 ShadowGanxter ***** válasza:
Benne van a szó, hogy "régi", tehát a barátod nem is szándékozott ez idő alatt megváltozni, azáltal se hogy beszéltél már vele, szóval nem tartja szinte semmire a véleményedet, tehát teljesen tojik rád magyarul. Az ilyen barátságot én már rég megszakítottam volna, ha ennyire semmibe nézi, ezt a "régi barátságot".
2023. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd le, mondd, hogy beteg vagy. Aztán kerüld el. Ha feltűnik neki, mondd meg, hogy mennyire megbántott és szakítsd meg vele a kapcsolatot. Toxikus ember, soha nem fog megváltozni.
2023. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!