Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért akarnak velem haverkodni...

Miért akarnak velem haverkodni nálam 15-20 évvel idősebb lecsúszott kollégáim?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és úgy, mint a kollegériám részei bírom őket, ha van egy 10-12 fős összejövetel, de az utóbbi időben egyre többet kérik, hogy menjek el velük piálni, bowlingozni, squashozni, biliárdozni, stb. csak így ketten.

Mindkettejükről elmondható, hogy nincs se gyerekük, se nőjük, se egy értelmes életcéljuk csak úgy elvegetálnak amit én egyébként ki nem állhatok.

Nem tudom, hogy mire számítanak, mert én nőt nem fogok tudni nekik keríteni. Jól is nézne ki, ha mindketten ugyanazon a korosztályon próbálnánk meg magunknak csajt szerezni.

Meggazdagodási tippeket sem tudok, de ha tudnék is, inkább megtartanám magamnak a terveimet.

Illetve az óriási korkülönbség miatt nem is tudok hozzájuk asszociálni. Én biztos, hogy nem megyek el velük Neoton Família koncertre, meg ilyenekre.



2023. máj. 30. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdezd meg tőlük, hogy miért akarnak barátkozni. De lehetnél egy kicsit nyitottabb is, és nem kellene belelátni ilyen dolgokba semmit. Valószínűleg bírnak, és csak haverkodni akarnak veled.
2023. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked vannak barátaid amúgy? Kérdező? Mert ilyen hozzáállással nehéz elképzelni, hogy bárki is akarna veled barátkozni :D.

Miért ne akarhatnának haverkodni? Ez valamiféle bűn? Vagy szerinted egy bizonyos kor felett már nem is lehet barátokat szerezni/jól érezni magad?

Nem értelek, attól, hogy te fiatalabb vagy náluk még semmi jogod nincsen elítélni őket, vagy a magánéletükben kutakodni. Jófejek akartak csak lenni, de te ezért is elítéled őket. Gratulálok, komolyan. Ez az amikor ha valaki jófej akkor is menjen a francba.

2023. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező barátkozni senkivel. Szerintem szép gesztus tőlük, hogy elhívnak téged ide-oda. Te meg vmi felsőbbrendű lénynek érzed magad emiatt.
2023. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Látom hozzuk a kötelező Gyakoris szintet...
2023. máj. 30. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Jó a személyiséged talán.
2023. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Mit vártál, mit válaszolunk majd? Hogy jogosan vagy köcsög két teljesen okés, normális emberrel, akik csak barátkozni próbálnak veled?

De tudod mit, szerintem ők is jobban járnak ha inkább hanyagoljátok ezt a barátkozást.

2023. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk huszonevesen mar nem szamit 10 ev kulonbseg, de lehet te vagy gyerekes vagy ok oregesek
2023. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van tököd azt mondod hogy ki nem állhatod a számodra nyomorúságos életüket. De nem mondod, mert nincs itt tök csak nunika.
2023. jún. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!