Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki kifejezett kérésre sem ad...

Barito kérdése:

Aki kifejezett kérésre sem ad a kérdésre normális választ, az tisztességtelen?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 17:20
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom ez a "barátság" előtte párkapcsolat (vagy barátság extrákkal) volt, és szakítás után jött ez a szöveg. Mert normális esetben akik tényleg barátok azok között nem hangzik el ilyen párbeszéd, mert vagy barátkoznak vagy nem.
2023. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Kedves előző, jól látod. De az illető nagyon ellentmondásosan viselkedett. Egyszer így, másszor úgy.
2023. jún. 7. 17:40
 23/40 anonim ***** válasza:
76%

Ahelyett, hogy ilyen homályosan és gyerekesen követelőzöl, megkérdezhetted volna tőle is normálisan is.

"Szia! Múltkor történt az a >>ellentmondásos viselkedés<<, és kicsit elbizonytalanított, hogy pontosan hogyan is kéne reagálják rá. Lehet, hogy csak félreértés, de te hogyan élted meg?" Ennyi.

2023. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Akkor is mellé beszélt volna. Abban nagy mester.
2023. jún. 7. 18:00
 25/40 anonim ***** válasza:
67%
Akkor pedig nem mindegy, hogy mit tesz és mit mond? Így párnak és barátnak ugyanúgy nem alkalmas.
2023. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Végül is igazad van előző.
2023. jún. 7. 18:11
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Igen, agyfaszt tudok ettől kapni.

Pl mit ennel. Jo lesz az vagy azt ennel.

Ehes vagy? Nem, de megeszi az en kajam.


Kapcsolatban.

Mit szeretnel csak szexet akarsz?

A valasz nem.

Hat akkor?

A jovorol a penzről akarmiről. Ami van ami volt. Rohadt idegesitő hogy soha a feltett kerdeseimre nem kaptam valaszt.

Most tartunk ott az exel h tartozik penzel. Majd majd majd.. ez meg az meg amaz. De mindig kamu van.

De irtunk szerződést. De ezt mar megint nem tartja ha ebben a honaoban sem fizet nem tudom mit csinaljak.

Most speciel valaszt se kaptam. Turelmes voltam nem volt jo. Kertem nem volt jo. Szepen kertem. Koveteltem .

Most mit csinaljak?

Turelmem mar 0.

2023. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

De amugy csak unalom

uzesnek vagy jo neki.

Plusz ezzel igy növelheti az egojat. Teged pedig csak lejjebb nézz.

2023. jún. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Az ember érzi, ha már nincs szüksége rá a másiknak, szerintem te is érzed, mégis hallani akartad tőle azt, amit anélkül is tudtál. Nem, nem vagytok már barátok.


A szakítás utáni kegyünk barátok duma azt jelenti, hogy nem kellesz és pont.

2023. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
kérdésfüggő.
2023. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!