Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm depressziós és...

A barátnőm depressziós és emiatt semmibe se vesz. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mindketten depressziósak vagyunk és eléghullámvölgyes barátságunk volt mindig, de a legjobb barátok voltunk, sőt nem volt már barátunk egymáson kívül. De mióta szerelmi csalódás érte teljesen megváltozott. Belszeretett valakibe, aki mindenfélét ígért neki végül bevallotta, hogy csak szexet akar(nem feküdtek le, a barátnőm még szűz és mélyen vallásos)

Csak a saját bánatával van elfoglalva, nem lehet vele semmiről sem beszélni, mert mindenről csak az exe jut eszébe, és csak arról tud beszélni, hogy mennyire szenved. Ezt megértem, folyamatosan vigasztalom, próbálom erősíteni. De ő csak magát ostromolja hogy mennyire undorodik sahát magától hogy még mindig egy ilyen undorító férfit szeret. Nekem nagyon fontos vizsgám lesz, de nem érdekli, akkor is nekem írogat hogy mennyire szenved amikor tudja, hogy muszáj tanulnom. De ha én írok neki, hogy van valami problémám egyáltalán nem érdekli. Nagyon hidegen bánik velem. Amikor mondom neki, hogy mennyire fáj, hogy miközben én érte sírok és mindennap próbálom erősíteni ő rám se sz*r, nem mond semmi megnyugtatót csak hogy hagyjam békén van elég gondja nem érdekli a drámázásom.

Nem tudom megszakítani a barátságunkat mert félek, hogy megöli magát.


2023. jún. 10. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Akkor megöli. Tudod ki húzna le még mélyebbre... Ez nem barátság.

Te menj terápiába, és nődd túl érzelmi stabilitásban.

2023. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ja és aki mélyen vallásos, annak bűn az öngyilkosság. Lehúz, te meg hagyod.
2023. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
Hagyd ott a francba, ha öngyilkos lesz az az ő baja, ez van
2023. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Hagyd ott. Egy életen át ezt akarod??
2023. jún. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!